Wpis z mikrobloga

wykopki są ekstremalnie spolaryzowane


@hermes-trismegistus: nie, to po prostu liczna bojówka #50kopiejekzawpis i pożyteczni idioci sprawiają takie wrażenie. polaryzacja oznacza coś innego - gdyby pozostałą grupą byli rusofile, a takich to tu praktycznie nie ma. po prostu wielu ludzi (i słusznie) nie wierzy, że ukraina jest perfekcyjna, też prowadzi wojnę informacyjną (tylko umiejętnie), a nasz kraj powinien dbać o nasz interes a nie ukrainy. np. wygrana ukrainy jest
  • Odpowiedz
@Tylko_Seweryn: ależ bzdury ( ͡° ͜ʖ ͡°) jedne z najbardziej plisowanych wpisów w tej sprawie to właśnie takie wpisy które tu przedstawiasz. Jeżeli wpychasz setny wpis o błyskotliwej teorii p--------h koordynat czy inne nic nie wnoszące "coś mi tu śmierdzi panowie" to nic chyba dziwnego że nikt nie chce już tego czytać, szczególnie że sprawa ucichła bo po prostu nic specjalnie dziwnego się nie stało
  • Odpowiedz
@hermes-trismegistus: Tak będzie, dla przykładu wykopki z dnia na dzień przeskoczyli z proszczepionowców covidowych, którzy zwyzywali każdego od szurów, który miał jakiekolwiek wątpliwości nt. szczepień na covid w antyszczepionkowców covidowych śmiejących się z tych co przyjęli wszystkie dawki.
  • Odpowiedz
@Wap30: nikomu tez sie nie chce caly czas czytac wpisów typu " my juz ubrani" " dawac ten artykuł 5" " ruska onuco" . Nic dziwnego sie nie wydarzyło, dwóch polaków zgineło po naszej stronie granicy, Biden mówi że Ukrainska rakieta, Zełenski że napewno nke ich
( ͡° ͜ʖ ͡°) wszystko normalnie tak jak powinno byc.
  • Odpowiedz
dwóch polaków zgineło po naszej stronie granicy, Biden mówi że Ukrainska rakieta, Zełenski że napewno nke ich


@Tylko_Seweryn: ja myślę że teraz powinniśmy żądać reparacji wojennych od ukrainy
między grzebaniem kobiet i dzieci zabitych przez ruskie rakiety ukraińcy powinni wysłać do nas poselstwo z przeprosinami i zadośćuczynieniem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@cadcadcad: podoba mi sie jeden fakt jak porownales jebniecie rakietą w kraj który nie ma wojny z wypadkiem samochodowym ( ͡° ͜ʖ ͡°) Chętnie poobserwuje co bedziesz pisał jak będzie wiecej takich wypadków
  • Odpowiedz