Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki, z góry przepraszam jak użyłem złych tagów, bądź coś źle przedstawiłem.
W związku z chorobą osoby z rodziny żeby pomóc jej w utrzymaniu i funkcjonowaniu przeprowadziłem się do niej. Niestety okazało się, że mojej pracy nie da się przenieść na zdalne, więc musiałem poszukać czegoś nowego. Na szybko znalazłem pracę na magazynie, w której postanowiłem się zaczepić aż znajdę coś lepszego. No i chciałem się spytać czy macie może jakieś patenty na gigantyczne odciski wywołane przez buciki ze zdjęcia? Niestety mam rozmiar nogi 49 więc o wkładki jest dość ciężko. Wyciąłem sobie własne z filcu, ale po każdej zmianie mam tak obolałe nogi, że do domu już się czołgam.
( ͡° ͜ʖ ͡°) Eksperymentowałem już z różnymi skarpetkami, wkładkami, nawet myślałem nad jakąś onucą ( ͡° ͜ʖ ͡°), no ale nic nie działa. Pewnie też warto dodać, że jestem duży i gruby - 193cm i ok 140-150kg żywej wagi.
#magazyn #magazynier #pytanie #praca #pracbaza #kiciochpyta
  • 6
@Nobel21: przede wszystkim buty jeden, a może nawet dwa rozmiary większe niż rozmiar stopy. Lepiej mieć za duży but i wypchać go czymś miękkim, niż mieć przyciasne buty.

Na bolące nogi polecam wkładki Kaps Active Gel, niestety mają rozmiary max do 46, ale może są innej firmy z większym rozmiarem. Te wkładki mi życie uratowały, są grube, żelowe i materiał z góry. Pół centymetra robi robotę. Poszukaj generalnie grubych, żelowych właśnie
@exile17: Do tej pory miałem robotę siedzącą, także podejrzewam, że to jest część problemu do momentu aż się przyzwyczaję. Buciki mam większe, próbuję znaleźć dobry materiał do wypychania, przynajmniej do chwili kiedy uda się znaleźć jakieś pasujące wkładki. Dzięki za radę z żelowymi wkładkami, spróbuję znaleźć : ) Ewentualnie jak nic się nie uda znaleźć to faktycznie zamówię pod siebie u ortopedy. Dzięki za pomoc.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Nobel21: niewiele zdzialasz w gumiakach bo maja miękką podeszwę a stopa w nich nie oddycha.
Pewnie po 2-3h masz w środku gnój.
Przede wszystkim porządne w 100% bawełniane skarpety - zmieniaj je w trakcie pracy jeśli ci się pocą stopy. Co do wkładek to żelowe niewiele pomogą bo tez są miękkie. Szukaj korkowych. Tanio nie będzie ale nie oszczędzaj na stopach.
Ostatecznie to inny typ butów do pracy w środowisku o