Wpis z mikrobloga

Ale sobie przejrzałem te konta co nagle piszą "bezczelne", "Czy Załeński już przeprosił?" itp
4 miesiące, 6 miesięcy, 9 miesięcy... :D ale boli.. :D
#ukraina #rosja #wojna
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ale co ma do rzeczy jedno z drugim? Trzeba im pomagac dalej co nie zmienia faktu ,że z grzeczności i tego jakie wsparcie dostaje od Państwa Polskiego powinien przeprosić (nawet za omyłkowe) zabicie dwóch Polskich obywateli i co ważniejsze na polskiej ziemi, prawda? Czy propaganda sprała łeb?
  • Odpowiedz
Ale co ma do rzeczy jedno z drugim? Trzeba im pomagac dalej co nie zmienia faktu ,że z grzeczności i tego jakie wsparcie dostaje od Państwa Polskiego powinien przeprosić (nawet za omyłkowe) zabicie dwóch Polskich obywateli i co ważniejsze na polskiej ziemi, prawda? Czy propaganda sprała łeb?


@Mondez: od 7 lat na wykopie i powiedziałbym to samo
  • Odpowiedz
  • 13
@Mondez zobacz ile czasu mam konto a jestem zdania, że Ukraina się ośmieszyła obecnie i robi sobie wrogów tam gdzie nie powinna. Zero przeprosin i idą jak w zaparte, że to nie ich rakieta. W dodatku oni zawsze "żądają" i "domagają się". Mało im Polska daje? Jakby za sąsiadów mieli Niemców to by była inna narracja.
  • Odpowiedz
@Mondez: jeśli zrobiłem jakiś ortograficzny błąd poza nieużywanie znaków diakrytycznych (bo mi się nie chce) albo literówkę w słowie „taaal” bo docelowo miało być „taaa” to wskaż mi gdzie, a jak nie to się nie odzywaj panie polonisto
  • Odpowiedz