Wpis z mikrobloga

Krzysztof Kononowicz zamieszkały na ulicy szkolnej 17 w Białymstoku (osoba publiczna youtuber)

1 znęcał się nad psem nero którego po wielu interwencjach odebrano siłowo.
2 znęcał się nad psem azorem głodząc go i bijąc, zapowiedział tez ze skończy na tym samym łańcuchu co nero
3 znęcał się na pielęgniarce prywatnej wyzywając ja i komentując jej genitalia w uwłaczający sposób
4 znęcał się na sprzątaczce która pół darmo sprzątała jego burdel wyzywając ja i poniżając
5 kradł co wielokrotnie nagrywał. Okradł nawet na libacji swojego przyjaciela po czym wyprowadził go pijanego przed bramkę i zadzwonił na policję aby go zabrali.

A wy mówicie, ze to biedny Krzysztof jest hejtowany.

Przecież nie ma słów które by można było nazwać hejtem względem konona.

Płatki śniegu

#kononowicz
  • 19
@supra107: większość tagu wyje nad nim jak to go srawek nie wykorzystuje. Bo przecież on za godzinę występu przed kamera powinien dostawać tysiące złotych co miesiąc według wykopu i opiekę 24/7 tzn sługę który by nad nim fruwał.
@jankowalski811: no ze złomu tez kradł. Ale najbardziej perfidne było jak okradł na libacji mexicano z euro, wyrzucił go pijanego przed drzwi i wezwał na niego policję. Wydało się ze go okradł jak jakiś czas później okazało się ze ma taka sama kwotę euro która zginęła jego koledze i nie umiał wymyślić skąd ja ma.