Wpis z mikrobloga

@Kempes: a dla mnie mówienie, że "to nic, że zginęły dwie osoby, bo na Ukrainie giną tysiące" to taki odpowiednik mówienia "nie masz żadnych prawdziwych problemów w życiu, bo dzieci w Afryce głodują". Do Polski przyszła wojna. Na terenie Polski w wyniku działań wojennych zginęli niewinni cywile. Fakt, że Ukraina ma gorzej, tego nie zmienia.
  • Odpowiedz
via Android
  • 8
@Kroomka A wskażesz palcem tych co to niby mówią, że śmierć dwóch osób w Polsce to nic, bo na Ukrainie giną tysiące?
Stała się tragedia, ale obwinianie Ukraińców o to, że zawinił system samozniszczenia rakiety, gdy ta nie trafiła w cel, i przez to zginęły na terenie Polski dwie osoby to kompletna głupota.
  • Odpowiedz
@Kempes: to nie nasza wojna i nie powinni na niej ginąć nasi obywatele w naszym kraju i kropka Takimi korwinowskimi porównaniami umniejszacie tylko tragedii rodzin Rodzinom należą się przeprosiny i odszkodowania i to też jest bez dyskusji bo idąc porównaniem wyżej jak wybije komuś szybę rzucając kamieniem broniąc się przed atakiem to dalej rzucającym byłem ja i to moje złe zamachniecie wybiło komuś szybę i tyle
  • Odpowiedz
via Android
  • 4
@Aquamen Odszkodowanie od Rosji jak najbardziej, bo Ukraińcy wystrzelili rakiety w samoobronie przez kacapskim atakiem. Zawisł system samozniszczenia rakiety, jak nie trafiła w cel, a system ten także opracowały kacapy. Handluj z tym ( )
  • Odpowiedz
via Android
  • 5
@Aquamen A na czym miałoby to DOPILNOWANIE RAKIETY polegać?! (ʘʘ)
Gdyby Rosja nie atakowała Ukrainy ta nie musiałaby bronić się i rakiety na pewno by nie spadły, nawet przypadkiem, na teren Polski.
  • Odpowiedz
@Maszyb: to może przybliż mi co mam przeczytac i jaki punkt bo tak tylko rzucasz poszukaj sobie w stylu russkich trolli ibl elo xd Zresztą porównywanie kk do międzynarodowych spraw to jakieś kuriozum xdd
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@mial85 Bo nie mieli żadnego interesu żeby nas atakować, a pierwsze informacje były o rakicie typu cruise, którymi Ukraina nie dysponuje nawet.
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@Aquamen No tak, Rosjanie po 2014 roku, kiedy kacapy zajęły część terytorium Ukrainy, aż się pała do serwisowania ukraińskiego sprzętu wojskowego XD
Ukraina używa tego co ma do samoobrony, nie wybrzydza. Ruskie są tam, gdzie ich nie powinno być, i to oni odpowiadają za aktualny konflikt. Bez tego konfliktu nie było być śmierci na Ukraina i w Polsce.
  • Odpowiedz