Wpis z mikrobloga

Najlepsze jest to, że większość z tych nazywanych przez was z automatu onucami, kremlowskimi agentami i płatnymi trollami to pewnie zwykłe chłopaki przeglądające wykop na kiblu plusując memy, a przelew od Rosji widzieli sprzedając ruskowi skina w CS:GO.

Nie wiem jak wy funkcjonujecie w normalnym życiu, skoro na jakikolwiek przejaw odmiennych (w tym wypadku dodatkowo uzasadnionych) poglądów reagujecie panicznym zasłanianiem uszu i krzyczeniem "nie słucham nie słucham onuca onuca onuca". Śmialiście się z bab nazywających z automatu "incelami", śmialiście się z cenzurowania internetu, a wygląda na to, że część wykopu sama najchętniej wysyłałaby Białkowi listę nicków do zbanowania, bo olaboga, ktoś uważa inaczej.

I zanim ktoś zacznie przeszukiwać mi profil: nie znajdziecie tam nic o Ukrainie czy Rosji, to mój pierwszy post o konflikcie, bo jestem jednym z wyżej opisanych czytających wykop rekreacyjnie, wojnę uważam za tragedię jako całość, ale serio siadło wam już na głowę to węszenie spisków i agentów.

#wojna #ukraina #rosja #przemysleniazdupy
  • 13
@piekny-patus:

Nie wiem jak wy funkcjonujecie w normalnym życiu, skoro na jakikolwiek przejaw odmiennych (w tym wypadku dodatkowo uzasadnionych) poglądów reagujecie panicznym zasłanianiem uszu i krzyczeniem "nie słucham nie słucham onuca onuca onuca". Śmialiście się z bab nazywających z automatu "incelami", śmialiście się z cenzurowania internetu, a wygląda na to, że część wykopu sama najchętniej wysyłałaby Białkowi listę nicków do zbanowania, bo olaboga, ktoś uważa inaczej.


W pełni się zgadzam, broń
@Attacarte: Oczywiście że jest i samego istnienia fal sztucznych kont nie neguję. Portal o takich zasięgach zawsze prędzej czy później staje się teatrem krzykaczy z różnych stron (i nie mówię tutaj wyłącznie o jakimś zagranicznym wojskowym wywiadzie, ale tak samo najzwyklejszych polskich płatnych organizacjach działających dla tej czy innej partii).

Mi przede wszystkim chodzi o to, że wykopki w tym całym szale zapominają, że...ludzie bywają różni. Tak sami z siebie, po
@Brzychczy: Choćby taka, że to dalsze rozpędzanie postępującego dewaluowania słów i tak jak dziś "incel" jest odpowiedzią baby na cokolwiek, "lewakiem" jest każdy nie w pełni konserwatywny, "cuckoldem" część wykopków nazwie cię po otworzeniu kobiecie drzwi, tak samo niedługo każdy będzie "onucą".

Brak sympatii do obecnego rządu nie czyni mnie z automatu lewakiem, chodzenie na marsz niepodległości nie robi ze mnie na zawołanie naziola, tak samo jak wykopki piszące swoje przemyślenia
tak samo niedługo każdy będzie "onucą".


@piekny-patus: nie każdy, tak samo jak nie każdy jest lewakiem, incelem czy cuckoldem. No ale jakieś osoby do których te pojęcia istnieją a skoro nie widać różnicy między sebą idiotą a realnym ruskim trollem to po co używać dwóch określeń?

przemyślenia o wpadce Zelenskiego


Już zależy co piszą, Zelenskiemu zależy na tym by NATO mocniej się angażowało od początku wojny i każdy kto ma odrobinę
@piekny-patus Tworzysz chochoła i się z nim rozprawiasz, błąd Ukraińców, a bardziej smutne realia wojny, której Ukraina nie wybrała, są wykorzystywane do siania prorosyjskiej narracji. Nic na tagu odkrywczego nie padło.