Wpis z mikrobloga

No #!$%@? nie wierzę. Wczoraj 2 nastoletnich cyganów chciało okraść mojego kumpla, napadli go, jeden z nich wyciągnął jakiś scyzoryk i wymachiwał mu przed twarzą. Słabo sobie wybrali ofiarę, bo koleżka mimo, że nie jest rosły, to od małolata #!$%@? judo, kung-fu i kickboxing. Po paru sekundach obydwaj leżeli zalani farbą na glebie (jeden ze wspomnianym scyzorykiem w ramieniu). Zgadnijcie co stało się dzisiaj...


#coolstory #chlodnahistoria ##!$%@?
franaa - No #!$%@? nie wierzę. Wczoraj 2 nastoletnich cyganów chciało okraść mojego k...

źródło: comment_tZaY7SRhbYh6lQ8qaMihOmAG6FfQXBn8.jpg

Pobierz
  • 108
  • Odpowiedz
@franaa: To twój kumpel to inteligencją nie grzeszy... Szczerze powiedziawszy zdziwiłbym się jeśli scenariusz (w spoilerze) ze strony cyganów by nie nastąpił, serio
  • Odpowiedz
@franaa: Standardowo, pewnie prawdy w tej historii z 10% (jak gościa znaleźli? może się znał z tymi cyganami?). Jak scyzoryk znalazł się w ramieniu jednego z napastników? Czemu kolega nie poszedł na policję? Kolejny prześladowany i niewierzący w system prawny?
  • Odpowiedz
@szczepqs: Nie znam szczegółów. Widzieliśmy się raptem kilka minut po całej akcji, dzisiaj jeszcze z nim nie gadałem, bo jeszcze nie puścili go z komendy. Napisałem tyle, co sam mi opisał. Możesz sobie roić jakieś teorie spiskowe, ale ja mu wierzę. Po pierwsze znamy się 20 lat, po drugie znam go na tyle, iż jestem pewny, że nie sprowokował sytuacji. Facet jest bardziej ułożony niż 90% moich znajomych i mimo,
  • Odpowiedz
@Dziki_wieprz: Nie no jasne, wbicie komuś noża/scyzoryka to nic, powierzchowna rana jak w Monty Pythonie.

Z tym zgłaszaniem jest tak, że zamiast bycia ofiarą staje się katem.


Tak, jak pójdzie na policję od razu po zajściu to faktycznie staje się katem. Za to gdy pierwsi poszli napastnicy, to w ogóle nie stał się katem w oczach policji? Serio myślisz, że policja mniej łaskawym okiem spojrzy na kogoś, kto od razu
  • Odpowiedz
W tym kraju najlepiej być bandytą i złodziejem. Nic ci wtedy nie grozi. A mniejszości to już ewidentnie się traktuje w Polsce elitarnie.
  • Odpowiedz
@Dreszczyk: kurde, trochę mi się nie chce dla Ciebie wyszukiwać przykładów i orzecznictwa, bo nie jesteś zwykłym hejterem, a tylko zmasakrowanie takowego jest tego warte. Przede wszystkim nie należy swoich ocen opierać na doniesieniach medialnych, a już w ogóle nie na historiach z mikrobloga, bo to jednostronne i zniekształcone wersje wydarzeń.

W tej choćby sprawie można typować przekroczenie granic obrony koniecznej, bo jeżeli ten łebek był w stanie rękami i
  • Odpowiedz