Wpis z mikrobloga

No #!$%@? nie wierzę. Wczoraj 2 nastoletnich cyganów chciało okraść mojego kumpla, napadli go, jeden z nich wyciągnął jakiś scyzoryk i wymachiwał mu przed twarzą. Słabo sobie wybrali ofiarę, bo koleżka mimo, że nie jest rosły, to od małolata #!$%@? judo, kung-fu i kickboxing. Po paru sekundach obydwaj leżeli zalani farbą na glebie (jeden ze wspomnianym scyzorykiem w ramieniu). Zgadnijcie co stało się dzisiaj...


#coolstory #chlodnahistoria ##!$%@?
Pobierz franaa - No #!$%@? nie wierzę. Wczoraj 2 nastoletnich cyganów chciało okraść mojego k...
źródło: comment_tZaY7SRhbYh6lQ8qaMihOmAG6FfQXBn8.jpg
  • 108
@Smookie: Nie mam pojęcia. Pewnie ktoś go widział, małe miasto. Wszyscy się znają. Gadałem z nim tylko chwilę po zajściu. Jeszcze go nie puścili, więc nie znam szczegółów.
@franaa:

Cóż, tutaj ciężko mieć pretensje do służb - jak były jakieś dokumenty medyczne dotyczące pobicia i nie było żadnego wcześniejszego zgłoszenia na Policję, to musieli go zatrzymać. Tamci dwaj są oczywiście strasznymi mendami, ale Policja zrobiła to, co zrobić w tej sytuacji zwyczajnie musiała.

Mam nadzieję, że będzie jakieś nagranie czy świadek i to tamci skończą z wyrokiem. Ale kolega sobie nie ułatwił sytuacji.
@franaa: @stekelenburg2: czy jak dojdzie do prokuratora to uratuje jemu dupę to że z chęcią się podda wykrywaczowi kłamstw skoro wolą wierzyć dwóm karaluchom nie jemu?

W końcu Jeden mały koleś nie napada dwóch większych bandytów. Kupy się to nie trzyma dla normalnego człowieka. Jest nadzieja że prokurator nie da sobie zrobić wody z mózgu.
@franaa: różnie z kolegą może być, jak komuś wbił scyzoryk w ramię to jakby nie patrzeć nie udzielił mu pomocy. Ot tak sobie poszedł. Trzeba było wzywać policję. Obrona konieczna to kontratyp, skąd policja ma wiedzieć jak było, skoro on zachowywał się jak gdyby nigdy nic?
@franaa: jakby sam #!$%@? spuścił to pikuś, ale wbić scyzoryk komuś w samoobronie i tego nie zgłosić? trzeba być #!$%@? albo niedorozwojem. wiadomo że taki gościu wędruje z tym do szpitala i zaraz zainteresuje się tym policja bo nikt bez powodu nie nadziewa się na noże.

#!$%@?, będzie się teraz ciągał po sądach. takie jest życie i Polska nic do tego nie ma, wszędzie byłaby identyko sytuacja jak gościu nie potrafi
@bircov: śmieszki heheszki, poproszę wyjaśnienie co ma konkretnie zrobić policja jak stawia się koleś albo lepiej dwóch kolesi z tego jeden po ugodzeniu nożem? Jeb do celi bo pewnie kogoś napadli a ten im nakopał i teraz się chcą zemścić czy jednak szukamy i zwijamy sprawcę w celu wyjaśnienia sytuacji?
@ostr: Obawiam się, że przewaga liczebna cyganów może im pomóc, jeśli będą mieli zgodne zeznania. Sprawa zapewne będzie miała finał w sądzie, bo tak czy inaczej to wszystko ścigane jest z urzędu. Nie zazdroszczę koledze. Wróżę prace społeczne (na rzecz cyganów?), dozór kuratora, a w gorszym przypadku zawiasy.