Wpis z mikrobloga

Akurat wojna musi się zacząć jak postanowiłem użyć medycznej marihuany, bo ataki migreny odbierają mi smak życia. Super trip bulwo. Cholernie boję się o moje zwierzęta, kocham je z całego serca. Choć całe życie z kimś jestem i byłem kilka razy zaręczony, to tylko od nich zaznałem prawdziwej miłości. Zostaną z Ojcem, ja pójdę gdzie trzeba. Trzymajcie się siostry i bracia, ten polski trip jest niełatwy. Jak wielu z nas wspierałem Ukraińców, teraz czas żeby inni nas wsparli. Bądźmy dzielni, zacznijmy wreszcie się wspierać jako Polacy. Jeżeli inni chcą nas zabijać dlatego że nimi jesteśmy, to niech ten sam powód będzie dla nas źródłem miłości. Kocham Was, do diabła z barbarzyńcami
#wojna #polska #rosja
  • 6
@CzyJestCosWiecej: mi kiedyś na wykopie wyskoczył ten filmik jak ukraiński żołnierz wydłubywał ruskowi oko nożem… akurat jak byłem na grzybach :D

Wszystko jest okej, chill. Za tydzień nikt nie będzie o tym pamiętać.
@CzyJestCosWiecej: Nie, dwóch Ukraińskich żołnierzy dopadło jakiegoś rosysjkiego na klatce schodowej, jeden nagrywał, drugi grzebał nożem w oku. Potem go dobił wbijając cały w oczodół.

Wybuchło potem oburzenie, że jak to, zołnierze UA nie są niewinnymi aniołkami z nieba. Ale mi agresorów nie szkoda ¯\_(ツ)_/¯