Wpis z mikrobloga

Cześć Mirko!
Obiecałam, że będę wracać z tematami książkowych bazarków na rzecz bezdomnych kotów, którymi się zajmujemy, wiec zapraszam 3.12 do Graciarni #wroclaw ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Będą książki, rękodzieło, domowe przetwory i wypieki.

Jeśli zbywają Wam jakieś książki, puzzle, okoloswiąteczne bibeloty w dobrym stanie czy rękodzieło które chcielibyście przekazać na bazarek charytatywny i w ten sposób wesprzeć nasze działania to piszcie :)
Zorganizuję wysyłkę do paczkomatu na swój koszt lub podjadę.

Fundacja na co dzień zajmuje się sterylizacją bezdomnych kotów, odłapujemy też koty chore, stare które sobie nie radzą, oswajamy i szukamy nowych domów a także wspieramy karmicieli kotów wolnożyjących.
Zapraszam Was do lajkowania naszego fanpeja który prowadzę. Zapewniam kradzione z mirko memy, historie naszych podopiecznych, relacje z bieżących działań i trochę edukacji :)
Wy dacie mi zasięgi a ja Wam postaram się zapewnić rozrywkę, może nie najlepszą ale jako taką ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#koty #smiesznekotki #ksiazki #rekodzielo #scrapbooking #puzzle #szydelkowanie
krave - Cześć Mirko!
Obiecałam, że będę wracać z tematami książkowych bazarków na rze...

źródło: comment_1668511786lGrkyXoDt2zeKpAgzNIx6Q.jpg

Pobierz
  • 4
@hipotrofia tak było nie zmyślam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A na zdjęciu Felicja, wcześniej Jola - kotka, która kilka lat żyła na cmentarzu osobowickim. Nie szukała żadnego bezpiecznego schronienia, tylko spała między nagrobkami niezależnie od pogody ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Musieliśmy ją zabrać bo kolejnej zimy mogła nie przetrzymać.