Wpis z mikrobloga

Posiadam 6 GB metadanych mp3 z nieistniejącej już #wrzuta. Baza tworzyła się przy okazji crawlowania/archiwizowania utworów z ich serwerów przed zamknięciem. Niestety pliki, które udało mi się wtedy zgrać znajdujące się na paru serwerach (po 2 TB każdy) przepadły parę miesięcy po zgraniu (jakoś na początku 2018) przez błąd w komendzie do usuwania duplikatów. Do dziś pluję sobie w mordę.

Może ktoś chce żebym zrobił z JSON dump do pliku SQL i wystawił?

#gimbynieznajo #nostalgia #pdk #pytanie #technologia #muzyka #it #webdev #frontend #java #javascript #informatyka #komputery #programowanie #programista15k #ciekawostki #internet
memforis - Posiadam 6 GB metadanych mp3 z nieistniejącej już #wrzuta. Baza tworzyła s...

źródło: comment_16684803454TOe2EWljWrt02dEagDzEX.jpg

Pobierz
  • 7
@yhbgrobdoivbvwamsv: Bylo sporo unikalnych rzeczy. Kumpel np tam wrzucal duzo muzyki ktora robili jako zespol. Nagran juz nie ma, zespolu tez nie - wrzuta to jedyne miejsce gdzie byly ( zadne hity ale maja nostalgiczna wartosc )

Duzo polskiej muzyki bylo tylko na wrzucie tez.

Jakbyscie kiedys z tym projektem ruszyli faktycznie - dajcie znac chetnie czlowiek zerknie na wyniki :D
@yhbgrobdoivbvwamsv: tak, na pewno będę porównywał z ulub.pl (gdzie znajduje się większość starych utworów z wrzuty) i Spotify, żeby wyłuskać tylko te rzadkie nagrania niszowych artystów/zespołów. będę starał się też wykluczyć nagrania trwające po 30 sekund i krótsze, bo to jakieś syfy :P
@Veuch: niestety... najbardziej boli mnie fakt, że miałem zgrane wszystkie mp3 i przez błędnie napisany skrypt php do usuwania duplikatów po checksumie wyrzuciłem większość mp3 z folderu :/
i przez błędnie napisany skrypt php do usuwania duplikatów po checksumie wyrzuciłem większość mp3 z folderu :/


@memforis: to jest okrutne, współczuję; znam ten ból fuckupu ( ͡° ʖ̯ ͡°)