Wpis z mikrobloga

Po jakim czasie od śmierci można rozpoznać osobę zmarłą nie licząc w to jej pozostawionych ubrań, zostawionych dokumentów, kluczy i tego typu rzeczy?

Z Jackiem Jaworkiem jest ten problem, że jeżeli leży on gdzieś w krzakach to z czasem to ciało zgnije zwłaszcza jeżeli zima będzie ciepła i śledczy nie będą w stanie rozpoznać czy to rzeczywiście był on.

Jestem w 99 procentach pewien, że strzelił gdzieś samobója. To prosty chłop, jest za głupi żeby urwać się śledczym przy tak medialnej sprawie, policja polska i zagraniczna go szukają, ktoś już dawno by go wydał czy go widział po zbrodni. Nie sądzę, że mieszka w jakiejś stodole jak Żydzi za okupacji niemieckiej, a jakaś ciotka karmi go procą.

#jaworek #policja #przemyslenia #gownowpis #niebieskiepaski #polska
Glimpse0fTheFuture - Po jakim czasie od śmierci można rozpoznać osobę zmarłą nie licz...

źródło: comment_1668436226VzGzWfRWYU5wlXqSbIYJ93.jpg

Pobierz
  • 11
i śledczy nie będą w stanie rozpoznać czy to rzeczywiście był on.


@Glimpse0fTheFuture: Jest setki innych metod na rozpoznanie.

Jestem w 99 procentach pewien, że strzelił gdzieś samobója. To prosty chłop, jest za głupi żeby urwać się śledczym przy tak medialnej sprawie, policja polska i zagraniczna go szukają, ktoś już dawno by go wydał czy go widział po zbrodni.

Trudno powiedzieć. Nie znam jego historii i "umysłu".
@Glimpse0fTheFuture: ile listów gończych miałeś okazję obejrzeć przez ostatnie lata? Postaraj się zignorować przeglądanie w necie na stronach gończych.
Jednym źródłem są artykuły z neta, wiadomości. No zbyt wiele tego nie ma. Najzwyczaniej w świecie możesz być poszukiwany i zaszyć się w takim miejscu gdzie by nikt się nie spodziewał. Dodać do tego trochę szczęścia i szanse maleją
@Glimpse0fTheFuture widziałem go w Holandii rok temu, jakiś czas po akcji jak zabił rodzinę, nie miałem dostępu do polskich mediów i dopiero tydzień potem jak wyjechałem, skaplem się że to był on ( wszyscy w domku widzieli jego dowód i imię i nazwisko też się zgadzało) potem jescze pojawiły się informacje że prawdopodobnie jest w NL, nawet sobie nie wyobrażasz jak mi to łeb #!$%@?