Wpis z mikrobloga

Czemu nie ma youtubera, ktory po prostu nagrywa jak gra? Kazdy, doslownie kazdy robi jakies bezsensowne ciecia i potem nie wiadomo co winika z czego. Szykuja sie na jakas główną wojne, skipuja moment szkolenia wojsk i nawet przed samym wypowiezdeniem wojny nie pokażą jak wygląda ich armia (template'y itp). Serio ludziom podoba sie po prostu ogladanie jak chlop patrzy jak walczy wojsko na froncie, a potem płacze, ze podział granic jest zle zrobiony?
#hoi4 #paradoxinteractive #paradox
  • 8
@Nalcor: nagral odcinek gdzie pokazal jakies przykladowe template'y i tyle. A czemu to nagral? bo Ludzie mu spamowali w komentarzach i zamiast pomyslec czemu tak sie dzieje to po prostu nagral jakis filmik, ktory ma Ci dac uniwersalny template, ktory i tak nie jest aktualny, bo co chwile cos w tej grze sie zmienia. Nie wiem co widzicie w tych filmikach, ktore taki kałąch prezentuje
@HuLLaJNoGa: Bo w większości przypadków jest to nudne dla widza i nieopłacalne dla ytbera. Widać to bardzo po wyświetleniach i nie mam na myśli ytverow 20k. Poza tym takie długie longplaye to ja zazwyczaj porostu przewijam (jak zapewne większość). Inną rzeczy są streamy. Tutaj jednak dochodzi interakcja więc to trochę inna bajka. Jednak potem po wrzuceniu tego na yt można to traktować też jak dziwacznego longplaya ¯\_(ツ)_/¯