Wpis z mikrobloga

Obejrzalem sobie wlasnie wczorajsze aferki. Jakie to zabawne, ze #boxdel splycil temat mlekolaka do "kiedys obrazal na omegle", zmieni sie, taki jest...nara.
Zapomnial gruby wspomniec o takich szczegolach jak notoryczne obrazanie matek widzow, ludzi z upc, bluzganie przy dziecku, Sandra krzyczaca (przy dziecku), co mleko mowi do niej poza strimem i jak jest traktowana, wyrok sadowy za grozby? wobec sasiada D., gratulowanie komus smierci ojca, chec zgwalcenia kogos, mowienie o zdradach.
Gruby, ciagle siedzisz na wykopie i nie wiesz co sie dzieje? Chociaz sluchajac go, to mam wrazenie, ze on jest odklejony. Praktycznie na kazde pytanie odnosnie Fame odpowiadal, ze nie wie. Ban dla wuwunia? Nie wiem. Ban dla bezzebnego ochroniarza murana? Nie wiem. Ban dla Najmana? Nie wiem. Kiedy wyplaty? 10 dni? 14? Nie wiem. Idz pan w uj...
A swoja droga, to jest beka, ze jakies patusy odpalaja strimy z kalkulatorow i wszystko smiga elegancko. Gruby z przydupasem musza zaczac aferki od jeczenia, ze internet nie dziala, ze hakery hakuja itd. Bedzie zabawnie jak wydadza w uj hajsu na nowe studio, a i tak beda permanentne problemy. Gruby chyba nie wytrzyma...
#famemma
Pobierz BoooG - Obejrzalem sobie wlasnie wczorajsze aferki. Jakie to zabawne, ze #boxdel sply...
źródło: comment_1668419956oMd92LnX2jqKn5DivitvEi.jpg
  • 6