Wpis z mikrobloga

biblia nic nie mówi o piekle XD


@Valhalla159: aaammmm

10 A diabła, który ich zwodzi,

wrzucono do jeziora ognia i siarki,

tam gdzie są Bestia i Fałszywy Prorok.

I będą cierpieć katusze we dnie i w nocy na wieki wieków10.


14 A Śmierć i Otchłań wrzucono do jeziora ognia12.

To jest śmierć druga - jezioro ognia.

15 Jeśli się ktoś nie znalazł zapisany w księdze życia,

został wrzucony do jeziora ognia.
@Kryspin013: wolny rynek z definicji jest bez regulacji.


@nikifor: jak skończysz mentalnie 15 lat i ogarniesz coś tam z ekonomi to zrozumiesz, że wolny rynek™ to mrzonki takie same jak komunizm. Nie ma żadnego wolnego rynku bo wolny rynek by zakładał, że wszyscy na nim są dobrej woli i nikt nie będzie oszukiwał - dziwnym trafem zupełnie jak w komunizmie.

Wszędzie gdzie ludzie kombinują muszą się pojawić jakieś regulacje bo
Wszędzie gdzie ludzie kombinują muszą się pojawić jakieś regulacje bo fazą końcową wolnego rynku zawsze jest monopol lub oligopol kilku dużych graczy, którzy się tak rozrośli, że mogą niesprawiedliwie wymuszać wysokie ceny oraz tworzyć nacisk polityczne i kombinować tak by ten monopol trwał w nieskończoność. Na tym etapie przychodzi potem taki kuc jak ty i wypisuje "to nie był prawdziwy wolny rynek".


@Kryspin013: bzdura, dokształć się cokolwiek z ekonomii, to może
@Kryspin013: bzdura, dokształć się cokolwiek z ekonomii, to może będziesz w stanie jakikolwiek sensowny argument podać. Jak na razie masz tylko jakąś końską obsesję widzę, może zacznij od psychologa jednak.


@nikifor: Podaj mi przykład bogatego państwa na świecie bez żadnych regulacji z całkowitym wolnym ryneczkiem™ skoro tak świetnie działa. Musisz w końcu na czymś opierać swoją wiedzę, nie?

W ogóle świetne są te twoje "sensowne argumenty" xD
@Kryspin013: Nie dyskutuję z kimś, kto od razu w odpowiedzi użył "kuc" "pierolenie" "komuchy". Wiedza kosztuje, mój czas także, nie będę go marnował na aroganckich ignotrantów. Lecisz na czarną.
Wiedza kosztuje, mój czas także, nie będę go marnował na aroganckich ignotrantów.


@nikifor: Zdajesz sobie sprawę jak te słowa do ciebie bardzo pasują, nie?

Btw teraz będziesz się zasłaniał wszystkim tylko nie wiedzą i #!$%@? z podkulonym ogonem bo wiesz, że nie jesteś w stanie obronić swojej tezy i "mądrosci słów" Bosaka. Typowa dyskusja z kucem.

Lecisz na czarną.


@nikifor: O nie. Kuc mnie wrzucił na czarno jak zacząłem akurat
Regulacje muszą być, tylko spór jest o ich skalę zakres itd.


@look997: Ja to wiem, ty to wiesz a pan kolega @nikifor: ekspert i "wykształciuch" od ekonomi tego nie ogarnia xD

Wolnościowcy są za minimalną regulacją.


@look997: Ja też jestem za niezbędnymi regulacjami. Po prostu wychodzę z założenia, że jak ktoś uwierzył w korwinowskie #!$%@? że regulacje to najczystsze zło to musi mieć gwóźdź wbity w mózg, a takich