Wpis z mikrobloga

Ziomek dzisiaj musi wyjść z lecznicy a ja nie mam gdzie go zabrać ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Dzisiaj dowieziemy w promieniu ~150km od 26-700 Zwoleń.

Ratuje nas też tymczas - my zamawiamy Ci karmę, żwirek, płacimy za weta!

Przepraszam za spam tagami, ale może kogoś z tych miast ruszy ta mordzia ()

#koty #kitku #pomagajzwykopem #pieszkotem #radom #warszawa #kozienice #lublin #pulawy

Wołam użytkowników, którzy zaplusowali następujący wpis lub komentarz:
https://www.wykop.pl/wpis/66851713

c.....i - Ziomek dzisiaj musi wyjść z lecznicy a ja nie mam gdzie go zabrać ( ͡° ʖ̯ ͡...

źródło: comment_1668408004SvpYmIoIwU2h5qAKtpZ6xr.jpg

Pobierz
  • 74
  • Odpowiedz
@NOJA: Może i jest jakaś logika, chociaż pewnie jakoś będzie funkcjonował jedząc co popadnie. Może będzie żył krócej, może nie da rady, nie wiadomo. Natomiast stan w którym kot żyje bez bólu, je, pije, porusza się itd itd nie jest stanem który kwalifikuje do eutanazji. Zdaniem lekarzy ofc. Ofc znajdzie się lekarz, który przeprowadzi eutanazję na idealnie zdrowym kocie ale ja takich osobiście nie znam i poznawać nie zamierzam.
Domy
  • Odpowiedz
@chixi: Dlaczego na jedynaka po PP? Też mamy takie osobniki w stowarzyszeniu, wyleczone i poszczepione i "idą" normalnie.

ogólnie to BEB jest super () powodzenia w znalezieniu hawirki!
  • Odpowiedz
@Koleandra: bo zdania co do zarażania są podzielone i szczerze, robiliśmy trzy zbiórki na panleukopenię ostatnio, straciliśmy w sumie trzy koty i za diabła nie chce ryzykować kolejnej jazdy. Jak jest jeden promil szansy, że on coś zarazi to ja dziękuje postoje ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Koleandra: U nas chorowało w sumie 9, ale zapobiegawczo cat protecta dostawało już sama nie wiem ile. Rzeźnia po prostu. Stanowisko pod szpitalem z którego jest Beb - było około 17 sztuk, zostały dwa maluchy i jeden kocur. Nie mamy 100% pewności no ale panleuko pasuje
  • Odpowiedz
@chixi: Halo prosze pani, ja moge dorzucic zapas wskazanej karmy (tak do 100pln) dla kogos kto Beba wezmie :) albo cos innego potrzebnego :)
  • Odpowiedz
@chixi: ja pierniczę, ilu tu beznadziejnych ludzi się udzieliło, nic tylko czarnolistować żeby to się nie udzielało pod moimi wpisami ze swoją głupotą ()
  • Odpowiedz
@Sandrinia: Czarnolistuje ale co z tego jak mogą pisać sami i dupe mi zawracać i i tak dostaje powiadomienia ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Ja to jeszcze mam głupi zwyczaj merytorycznego tłumaczenia bo liczę że coś dotrze a tu ()
  • Odpowiedz