Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Filipterka25: Dodatkowo chyba nasz Pawełek @RazumichinZiK wygadał się, że nasz rusolub ma jakieś zaburzenia psychiczne - nie pamiętam szczegółów, nic superpoważnego w rodzaju dziecięciego #!$%@? (#pdk), ale jaki lekki autyzm czy coś?

O czym ty mówisz, Filipku? XD Wiedziałem, że masz urojenia, ale żeby aż takie?
Ja generalnie o żadnych zaburzeniach nic nie wiem, a już na pewno nie jest to temat do żartów. No ale cóż, nie można się
@yosoymateoelfeo: Teraz to sobie swobodnie nadinterpretujesz. Nie wiem co chodzi w innych wpisach, moze używanie słów Pszeki, Lachy to ironia i sarkazm - pisze on tak w końcu o sobie samym.

Mi chodzi o ten konkretny wpis, który zamieściłeś, i o ktorym napisałeś, że jest rosyjski i imperialistyczny.

Ja tam widzę krytykę imperializmu ukraińskiego: rzeź polskich oficerów w Batohu, traktat rozbiorowy Rzeczpospolitej z Radnot, krytyka Petruszewicza walczącego z polskością Galicji.
I
@Sin-:

Żaden Polak by tak o sobie nie napisał. Dziwię się, że perma nie dostał.


Przecież to zwykły kretyn jest ¯\_(ツ)_/¯
Nikt, poza matką, go nie toleruję i chłopina wydedukował sobie, że jego problem nie polega na byciu kretynem tylko Polakiem. Bo jakby był francuzę to wg niego nie miałby problemu se sobą. Tak to widzę.

Albo ruski, z jeszcze większymi kompleksami.
( ͡° ͜ʖ ͡°)
@szurszur: Wielu zapomina, że polskie interesy nie zawsze są tożsame z ukraińskimi.

Niedojrzałość

W relacjach z Kijowem tymczasem należałoby z jednej strony udzielać mu jednoznacznego poparcia w wojnie z Rosją, bowiem to Rosja jest agresorem, a Ukraina ofiarą i to Rosja, a nie Ukraina zagraża Polsce, ale równocześnie rozumieć, że ukraińska elita polityczna przywykła prowadzić twardą grę na każdym kierunku. W tym również tym polskim. Takiego dojrzałego podejścia niestety w naszym