Wpis z mikrobloga

@yosoymateoelfeo: Nie trolluje nas. To jest onuca. Widziałeś kiedyś rodaka który by się nazwał lachem czy pszekiem? No proszę Cię. Chyba wszyscy doskonale wiemy jak jest. Moderacja jak zwykle woli bawić się ze zwykłymi użytkownikami i banować ich za złe tagi ale już ruskich propagandzistów nie widzi.
  • Odpowiedz
Co nie podoba ci sie w tym jego wpisie?


@oydamoydam: Hmmm, może hołdowanie ruskiej imperalistycznej mentalności i pogardliwe nazywanie nas Pszekami, a może ruskie #!$%@?, że pomagając Ukraińcom stajemy się ich sługami (bo wiadomo, w ruskiej mentalności nie ma miejsca na współpracę, jest tylko kult siły i relacja pan-sługa).
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Filipterka25: Dodatkowo chyba nasz Pawełek @RazumichinZiK wygadał się, że nasz rusolub ma jakieś zaburzenia psychiczne - nie pamiętam szczegółów, nic superpoważnego w rodzaju dziecięciego #!$%@? (#pdk), ale jaki lekki autyzm czy coś?

O czym ty mówisz, Filipku? XD Wiedziałem, że masz urojenia, ale żeby aż takie?
Ja generalnie o żadnych zaburzeniach nic nie wiem, a już na pewno nie jest to temat do żartów. No ale
  • Odpowiedz
@yosoymateoelfeo: Teraz to sobie swobodnie nadinterpretujesz. Nie wiem co chodzi w innych wpisach, moze używanie słów Pszeki, Lachy to ironia i sarkazm - pisze on tak w końcu o sobie samym.

Mi chodzi o ten konkretny wpis, który zamieściłeś, i o ktorym napisałeś, że jest rosyjski i imperialistyczny.

Ja tam widzę krytykę imperializmu ukraińskiego: rzeź polskich oficerów w Batohu, traktat rozbiorowy Rzeczpospolitej z Radnot, krytyka Petruszewicza walczącego z polskością Galicji.
  • Odpowiedz
@Sin-:

Żaden Polak by tak o sobie nie napisał. Dziwię się, że perma nie dostał.


Przecież to zwykły kretyn jest ¯\_(ツ)_/¯
Nikt, poza matką, go nie toleruję i chłopina wydedukował sobie, że jego problem nie polega na byciu kretynem tylko Polakiem. Bo jakby był francuzę to wg niego nie miałby problemu se sobą. Tak
  • Odpowiedz
@oydamoydam:
Ten gosc pisze o jakimś uwielbieniu dla ukraińskiej historii. Gdzie takowe jest w PL? Przez lata w PL z niej szydzono, a teraz chwali się owszem, ale za walkę z Rosją i wrecz pisze, że wreszcie beda mieli jednoznacznych bohaterów.
  • Odpowiedz
@szurszur: Wielu zapomina, że polskie interesy nie zawsze są tożsame z ukraińskimi.

Niedojrzałość

W relacjach z Kijowem tymczasem należałoby z jednej strony udzielać mu jednoznacznego poparcia w wojnie z Rosją, bowiem to Rosja jest agresorem, a Ukraina ofiarą i to Rosja, a nie Ukraina zagraża Polsce, ale równocześnie rozumieć, że ukraińska elita polityczna przywykła prowadzić twardą grę na każdym kierunku. W tym również tym polskim. Takiego dojrzałego podejścia niestety w
  • Odpowiedz