Wpis z mikrobloga

Teraz juz wiecie dlaczego USA nie daje rakiet o zasiegu ~300km. Po prostu takie rakiety spowodują że Rosja przegra wojne zapewne w miesiac. USA chce gotowac Rosje, a nie wyprzeć ich w tydzien. Wszystko ma ich bolec, a skutki maja byc gigantyczne. Po prostu USA zdecydowalo ze cofa Rosje do ery kamienia lupanego, zeby przez kolejne 20-30 lat nie były zagrozeniem a pelne skupienie moglo isc na Chiny.

Swoja droga to jest nieprawdopodobne, ze jedna wyrzutnia jest w stanie zrobic taka roznice, a Ruskie jedynie moga patrzec w niebo czy juz czas umierac czy nie.

#rosja #ukraina #wojna
RafDan - Teraz juz wiecie dlaczego USA nie daje rakiet o zasiegu ~300km. Po prostu ta...

źródło: comment_1668346463i9zYgQ1RjsY08aU86JMKwa.jpg

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@RafDan: Przed wojną wiele osób mówiło, że era dominacji USA się skończyła itp itd a prawda jest taka, że oni nadal rządzą i dzielą na świecie i dobrze dla nas.
  • Odpowiedz
@BaZyL4: mam podobne przemyślenia, gdyby Ameryka chciała daliby UKR ATACMS i ruskie byliby pozamiatani, ale ja tu widzę inną przyczynę.
W USA idą wybory, jeśli amerykańskie pociski zaczęłyby spadać na Rosyjskie miasta, to Republikanie zrobiliby z tego odpowiedni użytek w kampanii.
Tutaj są opcje:
-nie dawać, może dadzą rade bez, a ruskie będą się gotować w sosie gospodarczego zepsucia i tracić tysiące ludzi i sprzętu
-dać jeśli przeszkoleni zmobilizowani zaczną przechylać szalę przewagi na Rosyjską stronę(za jakieś 4-6 miesięcy)
-dać UKR dopiero
  • Odpowiedz
@RafDan: Ja uważam Twoja teorie za bardzo sensowną. Odbudowanie ruskim tego co zużywają (jeżeli się w ogóle uda) potrwa dekady. Masa czasu dla Amerykanów aby faktycznie zająć się kwestią Azji.
  • Odpowiedz
  • 0
@RafDan "Po prostu USA zdecydowalo ze cofa Rosje do ery kamienia lupanego, zeby przez kolejne 20-30 lat nie były zagrożeniem"

Ale się rozmarzyłem. Świat bez tego gówna zwanego r*sją, które pręży papierowe muskuły i stara się być groźne, a wychodzi żenująco jak zwykle ( ʖ̯)
  • Odpowiedz