Wpis z mikrobloga

Postanowiłem, że będę wrzucać przygody 5-letniego psychopaty Bucky'ego:

Otóż tym razem, kilka dni po dołączeniu do sekty kanibalistycznych ludzi-kretów na osadę napadła grupa bandytów, którzy składali się ze Śmieciarzy o wiadomym kolorze skóry. Bucky został wykorzystany w charakterze wabika, bo pewien geniusz wpadł na pomysł, że skoro jest mały to prawdopodobnie nic go nie trafi, co oczywiście okazało się idiotycznym pomysłem i dzieciak ledwo co przeżył.

Na szczęście udało się pochwycić więźnia, który po prowizorycznym leczeniu został skierowany do ekstraktora genów. Jak się okazało, uzyskano jedynie bezużyteczny gen słabego gotowania i brzydoty (najwidoczniej za obie te rzeczy odpowiada 1 gen), zatem postanowiono, że nie ma co czekać aż znowu będzie można pobrać nowe geny i zdecydowano się złożyć więźnia w ofierze. Trzeba jeszcze wspomnieć o starej pannie Lady, która jako jedyna dorosła nie ma płaszcza ( i przy okazji męża bo jej siostra Sandra i Rajtar są ze sobą razem, oczywiście stara raszpla ciągle próbuje wyrwać siostrze faceta mimo, że wszyscy mają ponad 60 na karku) a ze względu na wiotkość ciała i fakt, że na polu jest #!$%@? 45 stopni to ciągle mdlała i trzeba ją było dodatkowo wyposażyć.

By Bucky nie był zły na pozostałych, że ci go niecnie wykorzystali, postanowiono, że to on przeprowadzi rytuał a nie jak zwykle Pani Sandra. Ostatecznie rytuał okazał się satysfakcjonujący, wszyscy byli zadowoleni i prędko opuścili świątynie za wyjątkiem Pana Rajtara, który miał zatrucie pokarmowe, ciągle rzygał i ledwo co chodził, co nikogo nie zdziwiło w końcu to on jest jedynym kucharzem w osadzie. Podziemne krety nie są rzecz jasna wybitnymi kucharzami

#rimworld #heheszki #czarnyhumor #psycholbucky #kanibalizm #religia #gry #psycholbucky
Pobierz Kagernak - Postanowiłem, że będę wrzucać przygody 5-letniego psychopaty Bucky'ego: 
...
źródło: comment_1668338139m56X4c2ZXm59qjCnkSn0m2.jpg
  • 5