Wpis z mikrobloga

#kryptowaluty czy wyplata BTC i ETH z Binance na sieć BEP20 jest bezpieczna, czy jednak lepiej trzymać na odpowiednich sieciach? Inwestuje DCA małe kwoty i wypłacanie ich na smart chain jest najtańsza ale nie wiem czy jest to najbezpieczniejsza opcja?
  • 9
@zielony_ludzik_2: Okej, wiem już, że emituje je Binance. Inne pytanie, czy w takim kontekście w ogóle używanie sieci Binance jest bezpieczne? Czy już w ten sposób ryzykuje, w przypadku upadku Binance?
0

#kryptowaluty czy wyplata BTC i ETH z Binance na sieć BEP20 jest bezpieczna, czy jednak lepiej trzymać na odpowiednich sieciach? Inwestuje DCA małe kwoty i wypłacanie ich na smart chain jest najtańsza ale nie wiem czy jest to najbezpieczniejsza opcja?


@FL0KI: btc wypłacane po pep20 to nie jest prawdziwe btc tylko tylko token btc. Binance zatrzymuje twoje prawdziwe btc i daje ci wysłać gównotoken po sieci bep20. Jak chcesz hodlować
jprd ale to crypto to guano. Trzeba doktoryzować się ze wszystkiego, milion opcji do wyboru, wszędzie jakieś prowizje. A kufa zwykłym revolutem, mogę bez prowizji do brata a drugi koniec świata wysłać kase, albo przelewy między swoimi kontami z zagranicy do pl też za friko.