Wpis z mikrobloga

@LyczakMichal: piękne kazanie Misiek już prawie doszedł to swojej maksymalnej ekstazy dawno nie było takiego odpalenia xD Jeszcze ten piękny moment jak posoborowy pies ujadał i Misiek czekał aż skończy xD
  • Odpowiedz
@Savage2999: Tylko mógłby wreszcie przejść mutację, bo piskliwość tych jego wrzasków jest bardzo uciążliwa dla uszu, choć treści dzisiaj zacne, takie duchowe. Sporo elementu aktorskiego naśladownictwa, symulował głosy Ćcigodnych, coś tam ciumkał i kląskał, pukał w pulpit, odgrywał scenki.

Ewangelia uczy nas, że w Niebie jest możliwe uczucie radości z nawróconego grzesznika, ciekawe, czy jest możliwe odczuwanie przerażenia jak patrzy się na występy Miśka...
  • Odpowiedz
@Jozefzdozo1: A ja tam lubię jego głos, czasem puszczam go sobie w samochodzie jadąc na studia albo w domu kładę telefon na pralce i w czasie prysznica raczę się misiowronieckim słuchowiskiem. Parę razy nawet sobie puszczałem „podcasty" miśkowe do snu, np. „Najście księdza inspektora" albo transmisję z komisariatu po ataku pałką czy też rozmowę z drem Krajskim po pamiętnej interwencji policji dwa lata temu...
  • Odpowiedz
@LyczakMichal: Dobry też był jak bodaj 20-go grudnia wrzeszczał podczas "ogłoszeń" na ulicy przed drzwiami kościoła, wtedy jak udawał że odprawia na stołku, i najpierw jakiś przechodzień zapytał go, czego drze ryja, co Miśka na jakieś pół minuty uspokoiło, ale potem wznowił koncert deathmetalowy i zezwał inspektora od "esesman" i "Hess", chociaż jako żywo Rudolf Hess nie był w SS, był w NSDAP. :)

Głos mu się niestety stępił i
  • Odpowiedz
@sypiam_w_zsypie: Udało mi się dotrzeć do zdjęć z pogrzebu macochy Jerzego. Macocha Fekalnego była kuzynką Matki Michasia. Michaś na Requiem tydzień temu powiedział, że z Jerzym byli kuzynami drugiego stopnia
  • Odpowiedz
@Iatros97: No jeśli tak, to faktycznie Misiek to bardziej wujek niż kuzyn. Wiek bywa zwodniczy w relacjach rodzinnych.
Tak czy inaczej, mieszkanie we własnym domu na kocią łąpę z wujem, oraz służenie mu i całowanie go w rękę jest, oględnie mówiąc, dość osobliwe.
No, ale to nietypowa para( ͡º ͜ʖ͡º), nie tylko pod tym względem.
  • Odpowiedz