Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Siema!
Kumpel mojej siostry zmaga się z rakiem i niestety sytuacja życiowa zmusiła go do założenia zbiórki. Bez tego, nie będzie w stanie kontynuować walki z chorobą, której NFZ, mimo wielu starań nie dał rady zdiagnozować przez 17 lat.

Rzućcie proszę okiem na opis zbiórki, przeczytajcie historię chłopa, bo to aż nóż w kieszeni się otwiera patrząc na skrajną niekompetencję lekarzy. Facet miał w życiu pecha, ale może damy radę pomóc mu wyjść z dołka w jakim znalazł się nie ze swojej winy.

https://zrzutka.pl/9xfvn6?fbclid=PAAaY9L5jTqBgXj26r55a3cpNyWxBl8fpsVDK6rfGwjXBagtUK70q52XaLII8&utm_medium=social&utm_source=whatsapp&utm_campaign=sharing_button

#zrzutka #rak #choroby #nfz no i może uda się choć mały #wykopefekt
  • 6
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ChosennOne: no jak widzisz w opisie zbiórki. Od lat szukał powodów swoich dolegliwości i wmawiano mu, że to co innego, że do drobiazgi i leczono objawy zamiast szukać przyczyn
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@mojnicknawykopie: nie chcesz, nie dorzucaj, przecież nie zmuszam. Twoja wola.
Ja nimi wszystko mając też w rodzinie osobę, która zmarła na raka i codziennie zmagała się z przewlekłym, ogromnym bólem, widząc jak z niecierpliwością patrzyła na zegarek czekając na toż kiedy będzie mogła wziąć kolejną dawkę leków które choć na chwilę ulżą w cierpieniu zacząłem inaczej na to patrzeć.
To tylko człowiek.