Wpis z mikrobloga

A tak szczerze i bez smieszkowania czy spisać ten hajs na straty już i nawet nie zaglądać do revoluta czy jest jeszcze szansa na małe odbicie i sprzedaż ze strata nie taka jak teraz? I wiem wiem ze Revolut to gowno do krypto ale w sierpniu jak kupowałem to nie miałem pojęcia o tym i się na tym nie znam za bardzo. #kryptowaluty #bitcoin
t.....m - A tak szczerze i bez smieszkowania czy spisać ten hajs na straty już i nawe...

źródło: comment_16683305577ZIBx2kYYRxcePwI1Rf3w1.jpg

Pobierz
  • 58
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@RiccardoGolodupiec: Nie wiem czy tak zaraz na starcie spanikowałam to co kupiłem leciało w dol od kilku miesięcy i gdybym nie sprzedał wtedy miałbym dużo większe straty niż obecnie bo teraz mam tylko -120 euro a miałbym wielokrotność tej kwoty
  • Odpowiedz
@tylkoocosspytam:
1. Inwestujesz tylko to co mozesz stracic bez wiekszego bólu,
2. Nie kupujesz tego co ktos poleca, sam musisz dojsc do takiego wniosku i zrozumiec dlaczego ma rosnac
3. Ludzie ktorzy namawiaja w necie do zakupu XYZ robia pump and dump, to jest tylko po to zebys stracil
4. Teraz szanse na spadki sa wieksze niz na wzrosty, wiec szykuj sie na stratę musisz doczekac do hossy, tylko teraz
  • Odpowiedz
@TrueShutDown: ok dzieki za info, martwi mnie tylko teraz ten origin bo kupilem bitkojna i etera i o nie narazie sieniemartwie, jakpisalem chce łacznie z tegoco mam zrobić 410 euro bo tyle włożyłem przed spadkami, -10 euro z innych którezdążyłemsprzedać + 200 euro w origin (obecnie 88 euro) 100 bit + 100 eth. chce wyjscna zero ikoncze bo to nie dlamnie. Mam szanse wyjsc na zero? 107,5 euro do zrobienia
  • Odpowiedz
@TrueShutDown: ok dzieki za info, martwi mnie tylko teraz ten origin bo kupilem bitkojna i etera i o nie narazie sieniemartwie, jakpisalem chce łacznie z tegoco mam zrobić 410 euro bo tyle włożyłem przed spadkami, -10 euro z innych którezdążyłemsprzedać + 200 euro w origin (obecnie 88 euro) 100 bit + 100 eth. chce wyjscna zero ikoncze bo to nie dlamnie. Mam szanse wyjsc na zero? 107,5 euro do zrobienia
  • Odpowiedz