Wpis z mikrobloga

@tylkoocosspytam: źle na to patrzysz. To jest tak samo jakbyś zgubił kiedyś 200euro a teraz znalazł 90 euro za szafą. Wsadź to sobei w co chcesz. Patrzenie na aktualny stan konta przez pryzmat byłego stanu konta to jeden z podstawowych błędów jak ktoś się bawi w inwestowanie.

Przecież to za ile kupiłeś i co sobie wtedy myślałeś nie ma nic wspólnego z tym co jest teraz.

A drugim podstawowym błędem
  • Odpowiedz
@LifeReboot: Tak mi ktoś tu na tagu polecił kiedyś żebym kupił tego Origin i tak kupiłem bo fakt się nie znałem absolutnie teraz tez się nie znam dlatego pytam co kupić żeby se leżało i przyniosło kiedyś jakiś zysk a nie jak to gowno miałem 200 a mam 90
  • Odpowiedz
@cr_7: Tak zapytałem na tagu i ktoś mówi ze dawno nie wzrosło i ze pewnie niedługo będzie można za 25-30% zarobić na miękko i tyle a po zakupie były już tylko wahania w dol. Ja sobie założyłem ze 25% i sprzedaje bo zobaczyłem jakie prowizje na revolucie są okrutne ale nigdy nie miałem już szansy na sprzedaż z zyskiem
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@tylkoocosspytam: ja czekam i dokupuje bitcoina. Zarobiłem parę złotych na Etherze, coś na Doge, chociaż trochę za szybko sprzedałem byłoby dwa razy tyle gdybym poczekał jeden dzień :-/ Nie widzę powodu żeby sprzedawać teraz biorąc pod uwagę jak się to czasem potrafi zmienić w ciągu paru chwil. Jak na razie straciłem tylko kilka złotych na Solanie która sprzedałem ze stratą. Ale w sumie to jestem na plusie. Może jestem naiwny
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@tylkoocosspytam: dobrze że kupiłeś i straciłeś to etap edukacji, ja kiedyś kupiłem altcoina zobaczyłem zysk x5 i nie sprzedałem bo chciałem to the moon. I potem tylko strata.

Spekulacja jest bardzo trudna i to gra o sumie zerowej więc jest dużo dawców kapitału.

Chcesz zarabiać? Ucz się mentalu na małych kwotach, ustalają strategie kiedy kupisz na jakie wydarzenie czekasz i po ile wtedy sprzedasz. Stopniowo zwiekszaj wartość.

Krypto to bardzo
  • Odpowiedz
Na chwile obecna chce tylko z tego wyciągnąć 410 euro po sprzedaży wszystkiego


@tylkoocosspytam: A najpierw to czy jestes przygotowany, że dalej może mocno spadać? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz