Wpis z mikrobloga

A tak szczerze i bez smieszkowania czy spisać ten hajs na straty już i nawet nie zaglądać do revoluta czy jest jeszcze szansa na małe odbicie i sprzedaż ze strata nie taka jak teraz? I wiem wiem ze Revolut to gowno do krypto ale w sierpniu jak kupowałem to nie miałem pojęcia o tym i się na tym nie znam za bardzo. #kryptowaluty #bitcoin
t.....m - A tak szczerze i bez smieszkowania czy spisać ten hajs na straty już i nawe...

źródło: comment_16683305577ZIBx2kYYRxcePwI1Rf3w1.jpg

Pobierz
  • 58
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Corona_Beerus: Ehh p------e te krypto miałem się uchronić przed inflacja, dobrze ze resztę sprzedałem z malutka strata, tej nie zdążyłem. Już wole żeby inflacja w---------i hajs niż jakieś pajace grubasy
  • Odpowiedz
@Zsieci: Ja czekam od sierpnia, zainwestuj w krypto mówili, będą zyski mówili. Dobrze k---a mnie rozumu nauczyła ta sytuacja bo już wiem ze całe życie będę biedakiem i będę tyrać do usranej śmierci i przestałem się łudzić
  • Odpowiedz
@Corona_Beerus: Bo jak widać kupuje w złym momencie i sprzedaje w złym. Szkoda No ale coz. Podejrzewam ze się wiele osób zrazi do tego kryptogoena po ostatniej akcji z ta giełda. I dobrze. Pamietam jak sam odradzałem kumplowi kupowanie jak bitcoina stał 50k a teraz sam prawie umoczyłem po całości bo myslalem ze dołek a tu do mułu to jeszcze kilometr był
  • Odpowiedz
Ja czekam od sierpnia, zainwestuj w krypto mówili, będą zyski mówili. Dobrze k---a mnie rozumu nauczyła ta sytuacja bo już wiem ze całe życie będę biedakiem i będę tyrać do usranej śmierci i przestałem się łudzić


@tylkoocosspytam: czekasz JUŻ od sierpnia i dalej nie jesteś bogaty? niee no to sprawa dla reportera...

IMHO Ja bym to zostawił,nie kupiłeś bardzo drogo, tylko cieprliwość ćwicz ( ͡° ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz
@nicspecjalnego: Mi ten hajs nie jest potrzebny teraz wiec mogę czekać ale k---a jak zobaczysz od sierpnia to praktycznie padło to na ryj i tylko raz miałem okazje sprzedać to i być tylko w plecy 40 euro. Pogodziłem się ze strata ale nadal codziennie wchodze i sprawdzam kurs. Dlatego napisałem główny wpis bo może faktycznie już czas zapomnieć ze cokolwiek z krypto kupiłem i nie meczyc baterii
  • Odpowiedz