Wpis z mikrobloga

@Zsieci: Ja czekam od sierpnia, zainwestuj w krypto mówili, będą zyski mówili. Dobrze #!$%@? mnie rozumu nauczyła ta sytuacja bo już wiem ze całe życie będę biedakiem i będę tyrać do usranej śmierci i przestałem się łudzić
@Corona_Beerus: Bo jak widać kupuje w złym momencie i sprzedaje w złym. Szkoda No ale coz. Podejrzewam ze się wiele osób zrazi do tego kryptogoena po ostatniej akcji z ta giełda. I dobrze. Pamietam jak sam odradzałem kumplowi kupowanie jak bitcoina stał 50k a teraz sam prawie umoczyłem po całości bo myslalem ze dołek a tu do mułu to jeszcze kilometr był
Ja czekam od sierpnia, zainwestuj w krypto mówili, będą zyski mówili. Dobrze #!$%@? mnie rozumu nauczyła ta sytuacja bo już wiem ze całe życie będę biedakiem i będę tyrać do usranej śmierci i przestałem się łudzić


@tylkoocosspytam: czekasz JUŻ od sierpnia i dalej nie jesteś bogaty? niee no to sprawa dla reportera...

IMHO Ja bym to zostawił,nie kupiłeś bardzo drogo, tylko cieprliwość ćwicz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@nicspecjalnego: Mi ten hajs nie jest potrzebny teraz wiec mogę czekać ale #!$%@? jak zobaczysz od sierpnia to praktycznie padło to na ryj i tylko raz miałem okazje sprzedać to i być tylko w plecy 40 euro. Pogodziłem się ze strata ale nadal codziennie wchodze i sprawdzam kurs. Dlatego napisałem główny wpis bo może faktycznie już czas zapomnieć ze cokolwiek z krypto kupiłem i nie meczyc baterii