Wpis z mikrobloga

Na prawdę ludzie tam popierali te republiki bananowe


@ali_baba: Nie.

To wyglądało tak, że przylazły te wszystkie Motorole, Giwi i reszta żulerni (dosłownie, część z "legendarnych bojowników" przed 2014 to byli bezdomni i żule, np. słynny Lamborghini) wraz z "zielonymi ludzkami" i udali że przejmują władzę.

Nawet jeżlei ktoś w 2014 popierał secesję, to po ośmiu latach chlewu, życia w nieuznawanym państwie, nędzy i bezprawiu już raczej taki prosecesjonistyczny nie jest.
@ali_baba: Cały Donbas był bez tożsamości narodowej np jakaś laska pierwszy raz pojechała za granicę i się ją pytali skąd jest to ona nie wiedziała jak odpowiedzieć, bo zawsze mówiła że jest z Donbasu i nie uważała siebie za Ukrainkę.
A co do republik to nikt nie myślał żeby tworzyć jakieś nowe pseudo państwa, w 2012 było euro i ludzie szli na mecz, a 2 lata później ludzie latali z karabinami
@Filipterka25: chcesz się kłocić ze mną o coś co powiedział gość z pierwszej linii frontu? Jest wywiad u Igora Janke z naszym medykiem, to są jego słowa nie moje, więc pisz pod filmem w komentarzach, a mnie nie pytaj, bo ja tylko powtarzam co gość w wywaidzie mówił
To było po Majdanie, a przed zajęciem Krymu.


@xniorvox: Czyli PRZED secesją, która miała miejsce po Krymie? Czyli zdjęcie jest na dobre dwa miesiące przed secesją, hm...

ok zoomer, ale nie rób więcej manipulacji
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Filipterka25: latała po wypoku jakaś mapka pokazująca jaki % czego zajmuje/odbiła Ukraina i rzeczywiście chyba przy DRL było pokazane 7% dla UKR, więc jakieś tam pewnie wioski przejęli.
@Filipterka25: Może chodzić po prostu o tereny zajęte w tym roku. Przecież ludność prorosyjska występowała i na innych obszarach Ukrainy. Skoro propaganda rosyjska znajduje posłuch nawet w Polsce czy na zachodzie to tym bardziej doskonale trafia do rosjan w Ukrainie. Niestety.

po ośmiu latach chlewu, życia w nieuznawanym państwie, nędzy i bezprawiu już raczej taki prosecesjonistyczny nie jest.


@Filipterka25: Obawiam się, że się mylisz, te armie ludowe akurat biją się