Wpis z mikrobloga

#apustaja #pepe #jedzzwykopem
Chop se kupił suszi w sklempie, takie paczkowane. Chop mieszka teraz w mieście w o j e w ó d z k i m, Chop nie może jeść ciongly pasztetowyj i martadeli, bo go jeszcze z miasta wyrzucom. Chop jakiś czas temu se kupił takie małe s00shi na próbę za 5 zyla i mu zasmakowało. Chop stwierdził wtedy, że se kupi takie prawdziwe od Pana Hińczyka, ale jak zobaczył ceny, to Chop prawie na tamten świat odszet. Chopa boil zapłacić 100 zyla za ryż w occie i rypkie, nie wiadomo w ogóle czy mu zasmakuje takie coś, może kiedyś. Chop stwierdził, że kupi w sklepie takie tańsze, no i jak postanowił, tak zrobił. Chop będzie jadł kolację patykami, śmiechu warte.
obuniem - #apustaja #pepe #jedzzwykopem 
Chop se kupił suszi w sklempie, takie paczk...

źródło: comment_166827943632lCyfEZIx3o7rD4ZtGWBZ.jpg

Pobierz
  • 13
@mitchumi: no dobre to całkiem, coś całkowicie innego, egzotycznego

miałem w zestawie sos sojowy i wasabi, to sobie troszkę tym pomajtałem, ale miałem cały czas wrażenie, że się czymś zatruję xD, że ta ryba nie świeża, albo coś

pewnie takie na miejscu robione smakuje inaczej, może się skuszę kiedyś na taki najtańszy zestaw
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@obuniem: te kupne bywają spoko. Zawsze jedz w temp pokojowej.
Drogo jest w suszarniach niestety. Robić sam mówisz nie masz warunków, tak?
Te marketowe są spoko, serio.
W Japonii sushi to odpowiednik kanapki. Tanio i z tego co pod ręką
W Japonii sushi to odpowiednik kanapki. Tanio i z tego co pod ręką


@mitchumi: odpowiedni kanapki to chyba onigiri, które też jadłem i jest dobre, ale prawie 6 zł, to zabójcza cena

a samo sushi, to chyba taki fastfood, nie?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@obuniem: w sensie nie chodziło mi o to że kształtem przypominać mają kanapki lecz założeniami to znaczy mamy pod ręką Dużo ryżu ryb i warzyw No to robimy z tego sushi =)

I faktycznie takie 'kanapki' sushi też są w sklepach. Trójkątne afair