Wpis z mikrobloga

@Felonious_Gru: ja #!$%@?! Czy tak wygląda ta starość,że będę taka jak wszystkie inne stare baby? Będę stała i gadała blisko pasów na jezdni? Jak będzie ruszał tramwaj/autobus to nie będę się niczego trzymała i polecę jak kręgle? Będę z rana wstawała po chleb i zajmowała kolejkę ludziom którym spieszy się do pracy? Będę łaziła rejestrować się stacjonarnie w przychodni i ciągle gadała do rejestratorki?
Myślisz, że one są na bieżąco z kodeksem ruchu drogowego i robią to celowo? Czy raczej mamy ustawodawców debili, którzy takich, zwykłych ludzkich sytuacji, nie biorą pod uwagę uchwalając prawo? Zastanów się, tak na spokojnie.
@Felonious_Gru: Tak mi sie tematycznie przypomniało Kiedyś w czasach studenckich się zjarałam wiadomo czym. Wracałam do domu piechotą późno w nocy i wkręciłam sobie bardzo mocno że muszę być mega ostrożna i prawidłowo się zachowywać, bo jakby mnie tak złapali, że przejście na czerwonym itp to wielka tragedia. No i stałam tak na pasach chyba z godzinę bo czerwone światło itd dopiero jak mnie jacyś ludzie mineli to się skapnęłam że