Wpis z mikrobloga

Ciotki uważają że wczoraj podbijałem do teściowej(ona też tak myślała) kuzynki. Jpr. to jest właśnie to polackie myślenie. Jak rozmawiam z kimkolwiek to się uśmiecham, kiedy się denerwuje też się uśmiecham, witając się z kimkolwiek też się uśmiecham. A kiedy ktoś do mnie mówi staram się patrzeć w oczy(wszystkim). W Niemczech czy Holandii to nie było nic dziwnego, szczególnie w Niemczech gdzie ten uśmiech odwzajemniano. Tylko ci smutni Polacy, bo jak się uśmiecham do kobiety to znak że ją podrywam. Robiłem już wpisy że na emigracji Polacy robią ze mnie geja, jednym z powodów jest to uśmiechanie się do ludzi(facetów) z pracy, pozostałe to chyba za długie włosy. Jak Niemiec na magazynie uśmiecha się do wszystkich i pogwizduje, to Polakom nie przeszkadza, ale kiedy drugi Polak robi to samo, już jest coś nie tak XD. Moja rodzina ma podobne zdanie; po różnych rodzinnych spotkaniach, np. babcia prawie zawsze(od kiedy się uśmiecham) mnie atakuje, "atakuje" w sensie że poważnie przejętym głosem prosi żebym nie podrywał jej koleżanek. Tłumaczy mi wtedy że ja jeszcze młody jestem XD. No ku#wa, dawaj mnie tą swoją znajomą 60+.
#polska #emigracja #feels #psychologia
SaintWykopek - Ciotki uważają że wczoraj podbijałem do teściowej(ona też tak myślała)...

źródło: comment_1668264277jlCXBp0QOvJQvM4LKKALyY.jpg

Pobierz
  • 68
  • Odpowiedz
@SaintWykopek: jak wolny jesteś to podbijaj xD żart tak to jest już #!$%@? miej serio, ja też kiedyś miałem więcej uśmiechu ale z czasem trochę mniej go zostało, ale staram wrócić te pogodę ducha :D
  • Odpowiedz
@SaintWykopek albo miejsca zamieszkania w Polsce. Teraz też jak wracam do Polski w rodzinne strony to wydaje mi się, że niektórzy moi rówieśnicy utknęli w mentalnym bagnie smutku, ale jak jadę gdzieś do większego miasta to zupełnie nie mam takiego odczucia
  • Odpowiedz
  • 5
ja też tak byłam odbierana. Uśmiecham się do gościa na studbaza to już szły ploty że go podrywam ( ͡ ͜ʖ ͡)


@szynszyla2018 W gimbazie(i nie tylko) jak laska się do mnie uśmiechnęła, to zaraz robiłem się czerwony, a po chwili jąkanie załączałem XDDD.
  • Odpowiedz