Wpis z mikrobloga

@krotka_pilka już nie pamiętam czy do niego czy do kamery podczas tych ujęć 1:1 z kamerzystą. Chwilę później wyśmiewała Przemka, że prosi ją "o buzi" i z tego powodu wg niej jest strasznie dziecinny.
  • Odpowiedz
@matkawielebna: Znalazłam to co pisałaś, masz rację. Rozumiem to tym bardziej, że w moich pierwszych związkach przejawiałam podobne zachowania (rozpychanie się łokciami, forsowanie swojej racji, ciągła rywalizacja), ale ja akurat dostałam taki przykład od rodziców. Dużo analizowałam to, dlaczego jestem nieszczęśliwa i dlaczego kolejny niebieski ode mnie s-------a, patrzyłam na szczęśliwe związki dookoła mnie i wyciągałam wnioski. Uważam, ze dla każdego jest szansa, ale wymaga to ciężkiej pracy. U Justy
  • Odpowiedz
Wykopki - najlepsza analiza psychologiczna. Uwielbiam to - serio
Czasem zaluje, ze nie moge sie zglosic do takiego programu. Moze więcej bym wyniosla niz z cotygodniowej psychoterapii.
  • Odpowiedz
@Lordofmordimer: dostała też sporà dotację z unii ale serio ile tysięcy trzeba na taki BIZNES? Ile tego FIMO można za to kupić, takie koszty to ew strona internetowa, którą zazwyczaj robi po preferencyjnej cenie jakiś znajomy, znajomy znajomego no i mini piekarniczek marki Severin xD
  • Odpowiedz
@jestemzdyskonta: ja nie mam czego zazdrościć. Sama na siebie zarabiam dużo pieniędzy, tzn. bardzo dużo pieniędzy. Powiem więcej, żeby wesprzeć i tak już prężny biznes Justyny zastanawiam się czy nie zamówić u niej świątecznych kolczyków dla siostry, która tak samo jak ja z wypiekami na twarzy śledzi poczynania naszych ślubnych wariacików. Pisząc to podjęłam decyzję - bierę pierniczki xD
  • Odpowiedz