Wpis z mikrobloga

@matkawielebna: jezu, ta to się tylko bardziej pogrąża z dnia na dzień. Ciekawe, czy jej były (to ten, który wsadził hajs jej w firmę, żeby przestała ciągnąć kasę od rodziców?) wie, że jej kibicuje, razem z siostrą, jej córkami i jego nową laską XD
  • Odpowiedz
@krotka_pilka: dokładnie, gdy ona o czymś mówi, że jest tak i tak to znaczy, że w rzeczywistości jest zupełnie inaczej tj. nie wie, czy ex ma laskę - wie doskonale, pewnie nawet regularnie stalkuje ją w socialach przy śniadaniu jedząc kanapki z ogórasem; ma prężnie działającą firmę - lepi kulki z modeliny; jest aktywna i biega z psem - pies zostawia odchody pod drzwiami; mieszka w Warszawie - nie wie, gdzie
  • Odpowiedz
@matkawielebna Ta dziewczyna ma tyle różnych zaburzeń, że momentami aż mnie zadziwia. Jest strasznym narcyzem, przemocowcem i wampirem energetycznym. Jak słyszę co ona wygaduje to mam ciarki na plecach z zażenowania. Wszystkie jej zachowania wynikają z zaniedbań, a może nawet odrzucenia przez rodziców. I te ciągłe tłumaczenia, że ojciec jest wojskowym... On jest po prostu człowiekiem, który nie powinien mieć dzieci, bo przez zakazywanie okazywania uczuć w domu rodzinnym wychował potwora. Najbardziej
  • Odpowiedz
@Lordofmordimer: może już oddała, kto ją tam wie. Albo to nie była pożyczka. No i chyba nie ona o tym mówiła, tylko ktoś to napisał na fejsie, anonimowo i wuj wie, czy zgodnie z prawdą. Reszta pełna zgoda, mówi jedno, robi drugie. Kupa jamnika pod ścianą rules XD Jak ona mogła ją tak ignorować przy kamerach?!
  • Odpowiedz
Jak tak czytam te jej cytaty z artykułu, to jest mi jej naprawdę tak po ludzku szkoda. Nie wierzę, ze takie zachowanie wzięło się znikąd. W jednym Chorzewska miała rację - dziewczyna ewidentnie rekompensuje sobie swoje braki, szkoda natomiast, że jako psycholog nie potrafiła jej pomóc albo przynajmniej w jakikolwiek sposób nakierować. Poleciał diss, który w miarę tego, jak się nad tym zastanawiam, był po prostu okrutny i był wyraźnym przyzwoleniem na
  • Odpowiedz