Wpis z mikrobloga

I tak właśnie konfiarze niemal dzień dzień pokazują, że ich środowisko na kilometr cuchnie #ruskieonuce - @Lukardio dodał wpis/screen tweeta Korwina "nie ma dowodów, że Rosjanie zabijali w Buczy" vol. 2137. Co robi konfiarz @Trelik? Ano najpierw twierdzi, że nie żadnych komisji d/s zbrodni w Buczy, po czym odwraca kota, że jemu chodziło o "wyroki", a na koniec drze szaty, że neuropki wyroki śmiały już wydać.. A jak wiemy - konfiarze nie spieszą się z etykietowaniem i wydawaniem osądów dot. Rosjan. No chyba, że to Rosjanie nadają swój przekaz - wtedy przyjmujemy go za pewnik i podajemy dalej.

#bekazprawakow #ukraina #wojna #pochowacpodprogiem #prawicowizdrajcy #polityka
M.....a - I tak właśnie konfiarze niemal dzień dzień pokazują, że ich środowisko na k...

źródło: comment_16682408268xLlywDp2TLqe2vTtBD5DM.jpg

Pobierz
  • 32
@niemampsa: @MglawicaKraba:
Nie no wiesz śmiechy śmiechami, ale to już ponad pół roku od zbrodni od nie wstydźmy się tego powiedzieć eksterminacji, ci zbrodniarze wrócą do domów na Syberii i co, wrócą do swoich lepianek i co ?

Piszesz że

jakieś powołali organy i trwają dochodzenia


a pytam się was bo ja osobiście nie słyszałem o jakimś sensownym dochodzeniu ale tyko lokalnym w którym prokurator generalny UA się wypowiada na
@MglawicaKraba: o dzięki, odpalam pierwszy link

Jak wyjaśniał szef delegacji ONZ Eric Mose, na obecnym etapie prac komisja nie może jeszcze wydawać ostatecznych stwierdzeń, ani dawać końcowej kwalifikacji prawnej, ale jak mówił, zaobserwowane zniszczenia mogą potwierdzić oskarżenia o poważnych naruszeniach międzynarodowych praw człowieka, a być może zbrodniach wojennych i zbrodniach przeciw ludzkości, które były popełnione na tym terytorium.


Panowie, ci zbrodniarze wrócą do swoich lepianek i nici z kary, nikt ich
Panowie, ci zbrodniarze wrócą do swoich lepianek i nici z kary, nikt ich nie będzie ganiał po obsranych ruskich polach


@printHelloWorld: tak, bo nikt nie liczy na to, że konkretnych ludzi, którzy konkretnie pociągali za spusty złapać. To jakby mówić, że komisje badające zbrodnie katyńskie po 1991 były bez sensu, no bo przecież Stalin już nie żyje i ci co mordowali już się rozjechali do lepianek, więc dramat, case closed
@MglawicaKraba: to jaki sens ma taka komisja bez kar dla zbrodniarzy ? żeby pokazać światu że ONZ czy inne ugrupowania coś robią ? Jeśli to ma tak wyglądać to mnie osobiście to nie interesuje, trzeba złapać winnych i ich osądzić i to osądzić fizycznie a nie zaocznie...
@niemampsa: Stary... ja piszę o osądzie fizycznym zbrodniarzy, po wojnie grupy powiązane z Izraelem ganiały po Rajchu nazistów, o taki osąd mi chodzi fizyczne doprowadzania zbrodniarzy do sprawiedliwości ty zasłaniasz i sam sobie wmawiasz że tempo działań jest prawidłowe, NIE, NIE JEST większość zbrodniarzy ale nie żyje albo jest już w swoich lepiankach bez nóg i rąk taka jest prawda...
@printHelloWorld: sam se wmawiasz, że to jest nie do wykrycia. Bankowo wiedzą, pod kogo bezpośrednim dowództwem byli ludzie, którzy operowali na terenach gdzie działy się te rzeczy.

Próbujesz lamentować i rozdzierać szaty, nie dając pomysłu co z tym zrobić w okolicznościach w których muszą funkcjonować. To Ukraińcom najbardziej będzie zależeć, aby dobrze rozegrać tę sprawę.
@niemampsa: No z Katyniem się tak umówili.... Katyń był nie na ręke aliantom którzy w tym czasie współpracowali ze zbrodniarzem wojennym większym niż Hitler, i którzy współtworzyli komunizm niestety.... i tutaj raczej będzie tak samo.

Wszystkie komisje są tylko po to aby takie osoby jak ty czy kolega @MglawicaKraba mówili że coś się dzieje. UA już udostępniała zdjęcia zbrodniarzy i co ? jajko :( nici z osądu a pamięć narodowa? chłopie