Wpis z mikrobloga

@BoroPrimorac: szczerze... przed pójściem do Barsy miałem większy szacunek do niego, ale to co się #!$%@? po transferze to, aż się chce rzygać tym gościem!!
Każdy portal podnieca się nim jakby był jakimś Messim albo CR7, a prawda jest taka, że LM go wyjaśniła (w sensie takim, że sam choja udźwignie zespół) bo tak to niczego mu nie ujmuję (dostawić nogę też trzeba umieć xD)

HALA MADRID!
@Sisal: Messi był bardzo waznym ogniwem, ale sam nie ciągnął druzyny bo wczesniejsza barsa i argentyna to były maszynki do wygrywania z ogarnietymi innymi gwiazdami, zobacz jak grał Messi(a raczej nie grał) w ostatnim sezonie w barsie kiedy wszsytko sie #!$%@?ło i jakosc drastycznie spadła
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@odislaw: zobacz jak gra Bayern bez Roberta czyli wychodzi że nie był jakoś super wybitnym piłkarzem bo Bayernowi wystarczy Mietek z KS łeciny i takie same wyniki będą uzyskiwać. Daj mi jedną akcję robercika w której ogrywa dwóch trzech obrońców, przelatuje połowe boiska z piłką i ciągnie drużynę do przodu gdy jest w kryzysie. A nasz Robercik? Z 3 m główką nie trafia do pustej bramki jak w meczu ze szwecją
@Sisal: XDDD po twoim wpisie widać ze ma sie do czynienia z januszem futbolu, nawet mi sie nie chce dyskutowac z toba dzbanie ktory nie ma pojęcia o poszczególnych formacjach i zadaniach poszczególnych graczy xD
no widzisz, a bayern i barcelona sie za niego zabijaly zamiast kupić Mietka. To są durnie xD
Wez zatrudnij sie jako skaut w jakiejs druzynie bo widzę zmarnowany talent
ja #!$%@?ę()
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@odislaw: czyli co napastnik nie może się cofnąć na swoją połowe i nie powinnien wychodzić z kontrą by oszczędzać siły? Przyznaję że Lewandowski tego nie potrafi i dlatego nigdy nawet nie zasługiwał by się znajdować na rozdaniach złotej piłki.