Wpis z mikrobloga

Wykop to portal Ukraiński? Na głównej więcej odnosień do Ukrainy niż święta niepodległości w Polsce. Napisz coś o ustawianiu meczów przez ukrainców, pijanych mordercach czy wyłudzaniu 500+ plus to Cię zwyzywają od ruskich onuc i kacapów, bo te tępe owieczki działają emocjonalnie jak dziewczynki bez racjonalnego myślenia i dystansu. Tak #!$%@? płacą mi w rublach i jestem onucą lemingi. Nie zapomnijcie dodać tęczowej i trans flagi przy fladze ukrainy jak to ma miejsce na twitter.
#ukraina
  • 110
@America: Mam takie samo wrażenie od dłuższego czasu,dlatego po wielu latach przestałem tu zupełnie wchodzić.Ten portal i większość jego użytkowników to kompletne dno,podejrzewam że stało się tak dlatego że schede po starszych użytkowniach którzy tworzyli kontent przejeli ludzie urodzeni po 2000 roku lub w jego okolicach.Ogółem konta usuwać raczej nie będe,raz na jakiś czas se wejde,ale mimo wszystko jednak troche przykro że nigdy tu już nie będzie normalnie
@mateo_olsztyn: to, że „sytuacja za naszą granicą jest dynamiczna i ma ogromny wpływ na sytuację geopolityczną na świecie” nie oznacza, że trzeba każdego ukraińca nosić na rękach albo #!$%@?ć mu kolbe na środku ulicy ¯\_(ツ)_/¯
@America: Było za to w #!$%@? info jak to Ukraińcy nam życzenia składają na dzień niepodległości... masa przeróżnych wpisów z całej Polski

Ale jak ktoś uprzedzony to widzi to co chce

Bez kitu tam już za te kopiejki wam odwala towarzyszu

Nowa narracja?
@America: tak, wykop od poczatku wojny jest przejety przez oplaconych trolli z grup telegramowych, a moderacja przymyka oko. a teraz to juz lewakom wyprali mozgi ostra propaganda i ciezko nawet odroznic ukr trolla od leminga neuropka
@Tymajster: nie masz nic do napisania tylko wyśmiewasz Polaków, którzy świętują 11.11 i bronią uroczystej formy tego dnia, a później piszesz o honorze, godności i ojczyźnie, cyrkowiec z ciebie niebywały. Gimnastykuj się dalej.

@VWgolf3: Kogo to interesuje co i kiedy robisz z żoną, dziećmi i zmarłymi?
11.11 to jest święto państwowe, wszystkich Polaków, dlatego obchodzimy go wspólnie w jeden konkretny dzień, niezależnie gdzie się wtedy jest. Jeśli tego nie rozumiesz
@America: czekaj zaraz zlecą się ludzie pokroju "zamknij mordę onuco, tylko ukraina" "precz ruski trollu" !!!!!! Niektóre wykopki to będą bronić Ukraińca, nawet gdy kradnie