Wpis z mikrobloga

Wykop to portal Ukraiński? Na głównej więcej odnosień do Ukrainy niż święta niepodległości w Polsce. Napisz coś o ustawianiu meczów przez ukrainców, pijanych mordercach czy wyłudzaniu 500+ plus to Cię zwyzywają od ruskich onuc i kacapów, bo te tępe owieczki działają emocjonalnie jak dziewczynki bez racjonalnego myślenia i dystansu. Tak #!$%@? płacą mi w rublach i jestem onucą lemingi. Nie zapomnijcie dodać tęczowej i trans flagi przy fladze ukrainy jak to ma miejsce na twitter.
#ukraina
  • 110
@mateo_olsztyn: Święto jak święto? Dla kogoś kto obchodzi dzień singla, halloween, Black friday, dzień pączka, pizzy i przegrywa to pewnie zwykłe święto.

W mojej rodzinie natomiast to było, jest i będzie najważniejsze święto w roku! Ważniejsze niż Wielkanoc, Boże Narodzenie, mecz kopaczy jelita na MŚ o honor czy przyjęcie polski do UE. Jeżeli nie rozumiesz i nie chcesz utrzymywać tradycji i czcić pamięci zasłużonych Polaków to tego nie rób, ale nie
@czemu______: Oczywiście, że jest ogromnie ważne, odzyskanie przez Polskę niepodległości to dla każdego Polaka wyjątkowy dzień. Celebrujemy to święto co roku, mamy dzień wolny od pracy, wszędzie wiszą flagi, są parady, marsze ( chociaż, niestety, często z zamieszkami ). Fakt, może źle je określiłem, ale chodziło mi o odpowiedź dlaczego mało jest znalezisk o 11 listopada w Polsce w porównaniu do wydarzeń z Ukrainy, gdzie od kilku dni naprawdę dużo się
@America Masz sprany mózg. Nikt nie broni pisać źle o Ukrainie, ale to źle pisanie wygląda tak: konto do marca 2022 udziela się na tagach konfederacji, prawicy i postuje typowe dla tych tagów rzeczy. Po marcu nagle wypluwa z siebie typową propagandę i #!$%@? nam tag wojenny. Rozumiem pisać o Wołyniu, ale widać że wcześniej konto udziałów się na tagu famemma i po marcu nagle jest zainteresowane geopolityką wyłącznie tą pozytywną dla
@America A to że ludzie uważają przebieg kampanii na wschodzie za ważniejszy jest normalne. Ten marsz jest istotny dla lokalnych polityków prawicy aby zbudować sobie jakieś poparcie. Istotny dla ludzi co lubią celebrować niepodległość w tłumie. Ale wielu z nas wie że nasze przyszłe bezpieczeństwo jest rozgrywane teraz na Ukrainie i temu tak żywo to przeżywamy.
@America: Gdybym rosja była bogatym krajem , np tak jak Chiny to Ukraina nie walczyła by z sołdatami , co w ruskim wojsku możesz mieć ? Dostać po mordzie ? Zostać zgwałcony przez kolege (tak tam jest dużo homoseksualizmu)

Nie wybielaj w jakikolwiek sposób agresora ,nie neguj i nie popadaj w dyskusje , propaganda kremla działa w ten sposób by skłucić nas , gdyż my zadajemy pytania a putin za nieodpowiedniego