Wpis z mikrobloga

@Ejber_z_Fyrtla: Raz miałem być z kumplem, olbrzymim kibicem Lecha na meczu z puli "domowej" - finale PP z Rakowem. Chyba pamiętamy jak się to skończyło, obrzydziło to chodzenie na mecze Lecha nawet nie tyle co mi, co mojemu znajomemu, który od tego czasu po prostu ogląda je w TV. Czy tamte ścierki nazywające się kibicami dalej się panoszą, czy można przyjść już obejrzeć mecz po ludzku? Pytam serio, bo kumpel w
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@morgiel: jak dobijesz do tzw. przekumatych to tak właśnie Ci powiedzą, ale ich rozpoznasz z daleka ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak dobijesz do spoko ekipy to wyjazd jest spoko. Zresztą zapewniam Cie, ze sporo wiary jedzie samemu. Sam tak jeździłem zresztą czasami też.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Attacarte: finał PP z Rakowem to była inna para kaloszy. Jeżeli jedziesz z ekipą to wchodzą wszyscy albo nikt. Nie możemy sobie pozwolić aby zabijano ducha kibicowskiego, to był test na ile władza może sobie pozwolić, wcześniej tak było chociażby w Bełchatowie, zakaz wnoszenia flag itp. Jeżeli się ugniemy raz, to drugi raz jeszcze bardziej nam dojebią.
Zapraszam na wyjazd jak najbardziej, zapewniam cię, że będziecie się świetnie bawić jak np.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pwone: wtrącę się, kumateria jeździ osobno, kilka osób oczywiście jest oddelegowana do pilnowania porządku, ale reszta wiary jeździ sama bądź ze swoją ekipa i wszytko jest zajebiscie :)
  • Odpowiedz
Aż zrobiłem konto żeby coś napisać, bo widzę że lokalna fama postuje.
Pytanie do OPa i mam nadzieję, że nie odbierzesz tego jako ataku i nie zostanę nazwany napinaczem:

Otóż czemu kibice Lecha robią taki syf z Bułgarskiej i okolic skoro tam chodzą na mecz co chwilę? Nie jestem w stanie tego absolutnie pojąć jak można być takimi zwierzętami. Przy każdym meczu widzę conajmniej jednego agenta w niebieskim szaliku szczajacego pod moim
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@StoSloty1488: wiem ziomeczku :) mam dobrych znajomych na Podlasiu w tym mega ziomeczka właśnie z Jagi, czasami bywam u was prywatnie!
Fajnie, że oprawa będzie mega mnie to cieszy! Teraz UJB świętowało 20 lat istnienia przecież, wszystkiego naj!
  • Odpowiedz