Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Dominek: dlaczego już nie latasz?
Bez wątpienia mecze elektryzujące, ale właśnie o te wbijanie szpilek chodzi ;)
Pamiętam dobrze jak na zakazie nas "przywitaliscie" krzesełkami wysmarowanymi paprykarzem :D
  • Odpowiedz
@Ejber_z_Fyrtla: Jak dziś z wejściem? Bo ostatnio białostocka milicja zaskoczyła wszyscy że Le... wiadomo co była w komplecie na sektorze przed meczem(a wiadomo jak to jest z kibicami gości w Białym). Dobrego meczu(dziś NAJPRAWDOPODOBNIEJ przełamiecie passę 9-letnią)(chociaż rok temu było podobnie) No i pytanie. Gdzie rogale?! Zawsze Lech przywoził do Białego przed meczem na rynku rozdawał xD
  • Odpowiedz
Ale jak zamierzasz wyparować z okrzykiem LGBT to możesz od razu #!$%@?ć

tego środowiska nikt tam nie toleruje. Co w ogóle za pokrętna logika, zawsze sie afiszujesz z orientacją?

kolega @StoSloty1488 wyjasnil chyba wszystko.


@StoSloty1488: @Ejber_z_Fyrtla: już jesteśmy blisko, już prawie wszystko jasne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Rozbija się o małą kwestię pod tytułem: czy wystarczy się nie afiszować? Czy
  • Odpowiedz
@siepan: nie, nie może, taka specyfika środowiska. Zauważ, że kwestia homoseksualizmu wśród piłkarzy to temat drażliwy i niewielu z nich srobiło coming out. Ba! Wielu piłkarzy w wywiadach mówi, że w szatni nie byłoby miejsca dla osoby homoseksualnej. A co dopiero gdy mówimy o takim środowisku jak kibice które jest stereotypowo samcze, i polega na kulcie męskości i siły. To nie dotyczy tylko Polski, jestem przekonany, że w losowej ekipie
  • Odpowiedz
nie, nie może


@StoSloty1488: dziękuję za informację, chociaż niczego nowego się nie dowiedziałem. Wszystko jest po staremu. Ale potwierdzenie jakiego chciałem - uzyskałem.
  • Odpowiedz
@StoSloty1488: wyparcie, oj wyparcie. Wyzbądź się tego, pokonaj to. Szukałeś, nie byłeś pewien, to nic złego. Nienawiść do miłości tego nie zmieni, kolega nie zmieni się w ponętną koleżankę. Kościół i pisowcy sprali ci mózg. Wpoili poczucie winy. Po prostu zbłądziłeś. Musiałeś spróbować, okazało się, że to nie to. OK! W porządku! Porzuć kibolstwo a nikt ci tego nigdy nie wypomni. Będziesz wolny!
Mówię wprost, mówię szczerze, zmień towarzystwo, przestań
siepan - @StoSloty1488: wyparcie, oj wyparcie. Wyzbądź się tego, pokonaj to. Szukałeś...

źródło: comment_16682813696AAOQGx4jpHV0MyBTIwzzL.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@siepan: Ale nikt nie daje sobie mokrych pocałunków na trybunach a tym bardziej na wyjazdach,tam jedziesz żeby wspierać swój klub a nie afiszować się ze swoją seksualnoscią!
W żadnej ekipie homoseksualizm nie jest mile widziany, czy to Francja czy to Niemcy. Każdy ma to w dupie co robisz w wyrze, ale nie musisz chyba jechać na wyjazd z tęczowa flaga z chłopem pod rękę co?
Jeżeli chcesz jechać na wyjazd
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@siepan:

@StoSloty1488: wyparcie, oj wyparcie. Wyzbądź się tego, pokonaj to. Szukałeś, nie byłeś pewien, to nic złego. Nienawiść do miłości tego nie zmieni, kolega nie zmieni się w ponętną koleżankę. Kościół i pisowcy sprali ci mózg. Wpoili poczucie winy. Po prostu zbłądziłeś. Musiałeś spróbować, okazało się, że to nie to. OK! W porządku! Porzuć kibolstwo a nikt ci tego nigdy nie wypomni. Będziesz wolny!

Mówię wprost, mówię szczerze,
  • Odpowiedz
@Ejber_z_Fyrtla: trzeba było tak od początku. Nigdy się z wami pisowcami normalni ludzie nie dogadają. Będziecie siedzieć z jarkiem, sasinem i rydzykiem. Ja osobiście też zagłosuję za waszym dożywociem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz