Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@nispehtaC: wiesz co? Też mnie ten syf #!$%@? tym bardziej, że będąc przed meczem w lasku można kulturalnie piwko wypić, wrzucić do kontenera który tam stoi puste opakowanie i wylać się na stadionie jak człowiek.
Już nie mówię o najebusach co w kotle przysypiają, drażni mnie to ostro!
Jeżeli chodzi o wyjazdową ekipę to raczej wiara syfu nie robi i jest kultura.
  • Odpowiedz
@Ejber_z_Fyrtla: Mam dwojakie przemyślenia z Twojego wpisu. Po pierwsze zazdro, bo kilka dni temu sam się zastanawiałem nad wyjazdem, ale oczywiście za późno się zabrałem do tego i w ogóle. Z Twojego posta płynie pozytywny przekaz i człowiek sobie wyobraża, że wyjazd będzie super sprawą. W Poznaniu jestem na każdym meczu, mam karnet na Białasa i chciałem poznać smak wyjazdu.

Ale potem czytam Twoje usprawiedliwienia dla faktu, że kumaci nie wpuścili
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Niekumaty_: jeżeli chodzi o Puchar Polski to wiara co zabukowała hotele to przeważnie jechała na trybuny neutralne.

Jeżeli chodzi o kociol, nikt nie czuje się lepszy, tutaj chodziło o coś innego, już to wyjaśniałem. Jeżeli jedziesz zorganizowaną grupą to cała grupa stoi razem, bez odstępstw. No chyba, że zakazowi że, na nich nikt nie czeka tylko stoją pod stadionem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak najbardziej możesz sobie
  • Odpowiedz
tutaj chodziło o coś innego, już to wyjaśniałem


@Ejber_z_Fyrtla: kibole bali się, że jak sami nie wejdą, ale nikomu nie zabronią, to nagle się okaże, że sektor się zapełni w 90% i wyda się, że nikt na te śmieszne wojenki nie zważa.

Mniejsza z tym, życzę dobrej pogody, dobrej atmosfery i dobrego wyniku. Wrzuć nam jakieś foty ze stadionu na mirko. Tylko 3 punkty!
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Niekumaty_: tu chodziło o flagi. Jak wiadomo w rzemiośle kibicowskim flagi są najważniejsze.
Chodziło też o dokręcanie śruby przez pieprzonych polityków, nie możemy dać sobie zakazywać wszystkiego bo obudzimy się pewnego dnia bez własnego zdania, honoru i wolności.
Nie wrzucam tu fotek, ale może coś ustrzelę i wrzucę :)
Mam nadzieję, że w końcu wywieziemy 3 punkty z Białegostoku :)
  • Odpowiedz
@Ejber_z_Fyrtla Nic do tego nie mam, mogliście nie wchodzić w ramach protestu, mieliście do tego prawo. Tylko dlaczego nie pozwolono wejść zwykłym kibicom? No właśnie dlatego, że wtedy by weszli i pokazali, że mają tę napinkę w dupie.

Wolność, której tak bronisz została nam odebrana przez tych, co zagrodzili wejście na stadion.

Dobra, bo to jest Twój wpis o wyjeździe więc już kończę. Może kiedyś nam się uda porozmawiać o tym w
  • Odpowiedz
możesz po prostu iść na mecz.


@Ejber_z_Fyrtla: czyli co? Pozwalacie takim ludziom przyjść na mecz ale do swojego grona ich nie wpuszczacie i "pod swoje skrzydła" ich nie bierzecie? A do autokaru wpuszczacie czy nie chcecie przy takiej osobie siedzieć?
  • Odpowiedz
@siepan: człowieku, nikt nikogo nie wypytuje co kto z kim robi w sypialni. Ale jak zamierzasz wyparować z okrzykiem LGBT to możesz od razu #!$%@?ć bo tego środowiska nikt tam nie toleruje. Co w ogóle za pokrętna logika, zawsze sie afiszujesz z orientacją? Bo jakbym poznał gościa który wjechał na imprezę i #!$%@?ł non stop że jest hetero lub homo to bym pomyślał że jest #!$%@?ęty i żeby spieprzał, a jego
  • Odpowiedz