Wpis z mikrobloga

@Handy: A co za różnica? Mieli umowę pod nosem, a w niej informacja o tym, że wysokość raty jest zgodna z aktualnym kursem franka.

@Bialy_Mis: Koleś wziął kredyt we frankach, kurs skoczył i teraz płacz, że musi oddać więcej niż myślał - że go oszukali.
  • Odpowiedz
@semperfidelis: No dokładnie. Było fajnie, ale się skończyło i nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem. Jak ktoś myślał to zrobił tak, że miał zapas tej gotówki aby się przyzwyczaić do tego, że raty są wyższe.
  • Odpowiedz
@semperfidelis: Żałosny jest ten typ. Gada jakby kurde urodził się wczoraj i gówno wiedział o życiu. Jakby frank zamiast wzrośnąć spadł to ciekawy czy by do banku zanosił taką samą ratę jak na początku czy pomniejszoną. #!$%@? krętacz, jeszcze go w telewizji pokazują.
  • Odpowiedz
@Qfarcowy: Teraz, jeśli ewentualnie sąd przychyli się do wniosku tego gościa i uzna, że został oszukany, to inni ludzie, którzy mają kredyty w PLN też powinni iść do sądu, bo nie wyobrażam sobie, że w normalnym kraju najpierw rząd pomaga tym, którzy wzięli kredyt we frankach, a potem sąd też staje po ich stronie w momencie, kiedy wiedzieli dokładnie na co się piszą.
  • Odpowiedz
uzna, że został oszukany


@semperfidelis: Podczas zawierania umowy kredytowej wytłuszczonym drukiem była informacja, że istnieje możliwość zwiększenia się spłaty całości ze względu na kurs waluty. Nie wiem o #!$%@? ten cwaniak się czepia, ale mam nadzieję, że dojebią mu jeszcze koszty sądowe.
  • Odpowiedz
@semperfidelis: Nie ma precedensu w polskim prawie więc nierealne. A skoro nawet w telewizji nie mówią jaki bank go "oszukał" to gościu przegrywa sprawę bardzo szybko i temat pod dywan. Na razie tylko publikę zbierają bo teoretycznie zainteresowanych bardzo dużo a szanse zerowe.
  • Odpowiedz
mam nadzieję, że dojebią mu jeszcze koszty sądowe.


@Qfarcowy: I to niemałe, bo koleś wydaje się na tyle jebnięty, że będzie przechodził przez wszystkie szczeble.

@martek-77: On sam mówił, że to, bodajże, Raiffeisen. Ale nie wierzę, żeby cokolwiek ugrał. Inaczej - wierzę, że sądy są jeszcze w tym kraju normalne.
  • Odpowiedz