Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Hejka wam,
Niestety nie ma zbyt wielu portali do takich rzeczy, a dosyć często wchodzę na #teczowepaski sobie polurkować, więc chciałem napisać tutaj:
Szukam jakiegoś chłopca do popisania i do discord'owego przytulania się, najfajniej by było jakby miał podobne zainteresowania jak ja(tzn. IT, game development, website development, 3d modelling, inżynieria etc.) i był z województwa Mazowieckiego, albo po prostu niezbyt daleko Warszawy ()
Mam 17 lat, jestem chudym chłopcem z dosyć przeciętnym wzrostem, który może w przyszłości będzie kierował się do albo bycia furry, albo do bycia femboyem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Lubię debatować o ciekawych rzeczach, czasami mam wenę do nauki, czasami nie mam :) Ogólnie to lubię matematykę i praktycznie wszystko co związane z informatyką i inżynierią(najbardziej rakietową). A no i nie szukam kogoś na jakieś niepełnoletnie zabawy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jeżeli chciałbyś się poznać czy cuś, powymieniać się doświadczeniami i discord'ami, to proszę pisać przez anonimowe wiadomości prywatne pod, tak będzie najfajniej i najlepiej
Życzę miłego dnia wszystkim miłym ludziom, a zwłaszcza Tobie czytaczu jeżeli należysz do miłych osób, i życzę też miłego dnia osobie, która zweryfikuje ten wpis ()

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #636e6110007ab8c1ec17c677
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: Jakby szczęścia w poszukiwaniach, ale jak na 17 lat to ten tekst brzmi strasznie infantylnie - czytaczu, chłopiec, cuś. Jakby nie ta 17 to strzelałbym, że to jakaś 11 letnie dziecko pisało, ale co ja tam się znam, ważne żebyś znalazł podobnego sobie ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
OP: @sked Niektórzy lubią sobie zdrabniać słowa, niektórzy tego nie lubią. Nazywanie jakiegokolwiek z tych zachowań infantylnym jest dosyć infantylne :)
Każdy ma swoje preferencje, i też widać, że nie masz zbytnio doświadczenia jeżeli chodzi o świat femboyów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
---

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: LeVentLeCri
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: A to muszę znać jakiś wyimaginowany „świat femboyów”? XD napisałem, że gość mając 17 lat pisze niczym 11 letnie dziecko, a ty tu już się doszukujesz drugiego dna i analizujesz niczym Mickiewicza na maturze XDD
  • Odpowiedz
OP: @sked Pan widzę, że posiada straszny negatywizm do wszystkiego, po tym jak wszedłeś pod wpis krzycząc jak bardzo dziwny mój styl pisania jest dla Ciebie(spojrzałem na Twój profil i ten negatywizm dosyć szeroki), pozwól mi, że Ci wytłumaczę. My młodsi tęczowi, zwłaszcza femboye, lubimy zazwyczaj zdrabnianie słów w małych ilościach ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ponadto, lubimy się też bardzo przytulać, czy to też jest infantylne,
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Aleś się zesrał, bo napisałem, że to wpis rodem z pamiętnika 11 latki XD
W małych ilościach, a nie co drugie zdanie. Zresztą #!$%@? tam z tym i tobą, szukaj kogo chcesz, tylko plis wrzuć mnie na czarnoliste jak tego nie zrobiłem jeszcze lub ty i oszczędź mi czegoś takiego na przyszłość XD
  • Odpowiedz
OP: @sked Jeżeli nie zauważyłeś głuptasie, to zdrobniłem tylko raz na cały wpis, a nie co 2 zdania jak twierdzisz ( ͡° ͜ʖ ͡°) Powodzenia w jakiejkolwiek relacji, wstyd że jesteś wśród nas tęczowych ()
---

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: karmelkowa
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie, nie 2 razy, ale już tam #!$%@? z tym twoim gówno wpisem w sumie. Wstyd, że jestem tęczowy, bo się odezwałem, że wpis jest infantylny? XDD serio lepiej, żebyś mnie zablokował na przyszłość i nie mieli kontaktu
  • Odpowiedz