Wpis z mikrobloga

Z okazji Święta Niepodległości chciałbym podziękować wszystkim patriotom polskim, którzy wprowadzili nas do Unii Europejskiej oraz NATO. Silna Polska to Polska w Unii oraz w NATO. Każdy postulujący o wyjściu Polski z UE to albo ruska onuca, albo pożyteczny idiota. Nie ma Polski bez UE! Nie dajmy się skłócić z naszymi sojusznikami. PiS od lat próbuje zohydzić nam zachodnią Europę, ale wierzę, że nigdy im się to nie uda. PiS przeminie, a wielka Polska wróci jako prawdziwy członek UE odrodzona, wolna, otwarta i chętna do współpracy. Nie będziemy już skłócać się z naszymi sojusznikami z Niemiec, Francji, Holandii czy Belgii. Tylko Unia Europejska i jej piękne mechanizmy odnośnie praworządności zapewniają nam jeszcze jako taką wolność, gdyby nie to, PiS już dawno przejąłby wszystkie sądy, a Zbigniew Zero uczyniłby z sądownictwa w Polsce prywatny folwark.

Cześć i chwała bohaterom – tym wszystkim, którzy w przeszłości przelewali krew za naszą ojczyznę!
Cześć i chwała bohaterom – tym wszystkim, którzy wspierają obecnie Ukraińców, Polacy znów stanęli na wysokości zadania i okazali człowieczeństwo pomagając z całych sił swoim sąsiadom!
Cześć i chwała bohaterom – tym wszystkim sędziom i prokuratorom, którzy mimo tego, że mogą wiele stracić, często są mieleni przez cały aparat represyjny państwa, nie poddają się i walczą o niezawisłość sądów, nie poddają się presji Zbigniewa Zero.
Cześć i chwała bohaterom – tym wszystkim Polakom, dla których ojczyzna jest ważna. Płacą tutaj uczciwie podatki, nie niszczą wspólnych dóbr, głosują w wyborach, biorą aktywny udział w społeczeństwie obywatelskim i mają na uwadze dobro naszej ojczyzny, niezależnie od poglądów i sympatii politycznych.

Chwała Wielkiej Polsce w Wielkiej Unii Europejskiej! Prawdziwy patriota to nie ten, co macha najwyżej flagą i śpiewa najgłośniej hymn, lecz ten, który swoim wykształceniem, umiejętnościami i oddaniem wspiera swój kraj, nie powiela rosyjskiej propagandy oraz nie wyklucza z udziału w społeczeństwie żadnej mniejszości. Polska należy do nas, to jak będzie wyglądała zależy od nas. Zachęcam do aktywnego udziału w społeczeństwie obywatelskim, bo najłatwiej jest narzekać, a nic nie robić. Pamiętajcie, że noc jest najciemniejsza tuż przed świtem. Już za rok wybory, zachęcam do udziału, bez względu na to, jakie poglądy macie.

Jeszcze Polska nie zginęła!

#marszniepodleglosci #polska #neuropa #swiat #ukraina #gruparatowaniapoziomu #polityka
KRZYSZTOFDZONGUN - Z okazji Święta Niepodległości chciałbym podziękować wszystkim pat...

źródło: comment_16681646771rpCYLWYs5DD2dyDyvjVWM.jpg

Pobierz
  • 86
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@KRZYSZTOF_DZONG_UN: ja wtedy skończyłem 18 lat o to były moje pierwsze wybory. Jak ja wtedy marzyłem żeby polska była w unii. Wtedy była straszna #!$%@? i bieda. Brak pracy. Brak perspektyw. Młodzi nie mieli szans na rozwój. Kradli i trudnili się rozbojem. Dzięki temu że jesteśmy w unii zrobiliśmy niesamowity skok w przód. Skok, Nie krok. Obyśmy dalej się tak rozwijali jak przez te 18 lat .
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@mastalegasta: żyłem w biedzie przez PRL. Przez rozkradanie i centralne sterowanie przez ponad 50 lat. Dzięki UE. Mogliśmy równać do góry. Do najlepszych.
Edit. Z ciekawości zapytam. Ile masz lat?
  • Odpowiedz
@kaluka106: Wzrost PKB między 1945 a 1965 był większy niż w czasie UE. Unia nam nic nie dała szczególnego. Sami sobie zarobiliśmy wolnym rynkiem. Duga rzecz to, ze unia z 2004 nie ma nic wspólnego z unią w 2022. Sam głosowałem za. Teraz byłbym przeciw. Kolaboracja z Rosją, zalewanie UE murzynami i islamistami, tęczowe gówno. To tego Unia się sama sprowadziła.
  • Odpowiedz
Wpis w stylu wykorzystam Święto Narodowe i przedstawie swoje rację a jak ktoś ma inne zdanie to jest zły. Żeby nie było to powiem też że Ci drudzy dzielą Polaków i chcą ich wyprowadzić z UE (syndrom oblężonej twierdzy). Nie uważasz autorze drogi, że to trochę żałosne? Gdy odzyskiwaliśmy niepodległość nasz naród miał jeszcze bardziej niespójne wizje przyszłości dla Polski ale jednak ludzie potrafił się zjednoczyć dla jej dobra. Dzisiaj Ty dzielisz
  • Odpowiedz
  • 3
Głosowanie za wejściem do UE to były jedne z pierwszych moich wyborów jako pełnoletni obywatel. Pamiętam tych Giertychow, którzy ostrzegali przed Unia. Ciekawe gdzie teraz są? Głosowałem za przystąpieniem...nie żałuję. Przez te lata tyle się zmieniło. Boje się nawet pomyśleć co by było gdyby coś poszło nie tak z głosowaniem.
  • Odpowiedz
Trzeba być ślepcem, żeby wierzyć że Polska mogłaby być piękna i wielka bez UE oraz NATO. Tym bardziej teraz, kiedy na co dzień oglądamy na głównej filmiki i zdjęcia z Ukrainy, naszego wschodniego sąsiada, który członkiem Unii jeszcze nie jest. Oglądając te obrazki poza rosyjskimi zbrodniami i cierpieniem ludzi widzę też strasznie ubogi i brzydki (nie z powodu wojny) kraj. Porównajcie sobie nawet na Google Maps przeciętne miasto >20k mieszkańców Polski do
  • Odpowiedz
@KRZYSZTOF_DZONG_UN: Jak dać ci do zrozumienia w delikatny sposób żeś jest po prostu głupi?
Dobry, ale głupi.
Uwierz mi, nie piszę tego by cię obrazić, tylko chcę byś wiedział, że jesteś owocem wieloletniej postkomunisttcznej propagandy której się niestety poddałeś bez żadnej świadomości.
  • Odpowiedz
@KRZYSZTOF_DZONG_UN: Wejście do tamtej lewackiej unii było niezbędne, tak jak niezbędne będzie wyjście z obecnej ultralewackiej, federalistycznej, zamordystycznej, pogłębiającej ubóstwo ludzi. Z jakim problemem poradziła sobie UE w ostatnich latach? Gdzie to bogactwo, bo ja tu codziennie czytam lamenty o biedzie, strasznej biedzie i ultrabiedzie.
  • Odpowiedz