Wpis z mikrobloga

  • 1
@Krs90 Aktualizacja 18.08 – Radio Kraków odwołało wydarzenie.

Z informacji telefonicznej, którą otrzymaliśmy od organizatora, z przykrością informujemy że w tym roku Marsz Jamników nie odbędzie się. Dowiedzieliśmy się natomiast, że impreza planowana jest w nowej formule.
  • Odpowiedz
@crest po pierwsze marsz wyżej to nie jest marsz niepodległości tylko jakaś harcerska impreza, po mundurach widać, że to ZHP, które wspiera osoby LGBT i szanuje odmienność bez względu na wiarę, płeć czy orientację. Duża część harcerzy bierze udział zarówno w paradach równości jak i w swoich akcjach patriotycznych, wiec zdjęcia i porównanie kompletnie z dupy.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@crest: Ja bym poszedł na Marsz Niepodległości gdyby nie okolofaszystowskie organizacje, a innym razem na Paradę Równości gdyby nie Fajnolewica, która buduje sobie kapitał polityczny. Te dwie rzeczy w ogóle się nie wykluczają i swietują oddzielnie. W sumie wspieranie w walce o równe prawa innych obywateli jest jak najbardziej patriotycznym zachowaniem. Więc:
DrMru - @crest: Ja bym poszedł na Marsz Niepodległości gdyby nie okolofaszystowskie o...

źródło: comment_1668173947MAqQ896wwiYsXBPmQwSFkw.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@crest: ze względu na moja nienawiść do homoseksualizmu bezapelacyjnie wybieram parade równości. Mniejsza ilość tych degeneratów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@crest: czemu nie na obydwa? Jedno wyklucza drugie? Osoba LGBT nie może być patriotą, a patriota nie może być LGBT? Osoba która cieszy się z odzyskania niepodległości nie może wspierać osób o innej orientacji? Nie widzę tu związku poza głupim upolitycznianiem. Takie dziel i rządź, dwóch kompletnie nie związanych ze sobą marszy. Z jednej strony mamy zjebów którzy otwarcie szczują na osoby LGBT, a z drugiej zjebów którzy wyśmiewają jakieś
  • Odpowiedz