Wpis z mikrobloga

Już mało co wchodzę na wykop, ale jeszcze przeciwnicy pua/redpilla @Fekalny_okuratnik @Pozytywny_gosc mnie tagują.

Nikt Wam nie każe wyznawać PUA. Mi i wielu osobom to pomogło w życiu i tyle, nie muszę niczego nikomu udowadniać, wiem gdzie byłem zanim się w ogóle tematem zainteresowałem i gdzie jestem teraz. No chyba, że w miedzy czasie stałem się chadem, no ale dziwne, bo przecież laski by musiały same mnie podrywać, co nie?

Kto naprawdę chce się ogarnąć to to zrobi - doszedłem do wniosku, że tutaj są osoby toksyczne, niechcące niczego zmienić lub same trolle, więc niewiele mam tutaj do roboty, choć czasem śmiesznie sobie tutaj popisać czy poczytać jakieś wysrywy.

#redpill #przegryw #blackpill
  • 6
@LatajacyJeczmien: możesz wchodzić na wykop w dniach poniedziałek-czwartek i niedziela wieczór.
jeśli jesteś "normikiem" to rano w piątek nie masz czasu, wieczorem chelejesz/ruchasz julki, sobota rano leczysz kaca, masz chwilę w sobotę w południe, sobota wieczorem znowu impreza/kumple/ruchanie julek, niedziela rano i południe leczysz kaca.

Wczoraj był długi weekend wiec jak piątek wieczór, o tej porze żadnen normik nie wchodzi na wykop, kogo ty chcesz oszukać?