Wpis z mikrobloga

@Kagernak: wtedy wg mnie tak to wyglądało, myliłem się. Natomiast co do tego, że NATO nie jest spójnością (patrz Niemcy) miałem rację w 100%, a też mnie wtedy wielu minusowało, tyle że mi się nie chce teraz tego wyciągać¯\_(ツ)_/¯.
Zresztą wojskowi przyznają, że do wygranej Rosji w lutym/marcu bardzo niewiele zabrakło, i wtedy to co napisałem nie odbiegałoby aż tak mocno. Nie zmienia to faktu, że ruska armia okazała się wydmuszką,
Czyli rzucasz dużo tez i część się sprawdza? Widzę ekspert jakich pęczki.


@Toniejawtedy: nie uważam się za eksperta od niczego, co nie oznacza, że nie będę mieć swojego zdania i nie będę go prezentował. W ogóle jest to śmieszne - wchodzisz na forum DYSKUSYJNE i masz pretensje do kogoś, że pisze co uważa??
Gdyby na wykopie wypowiadali się tylko eksperci, to po pierwsze nie było tu prawie nikogo, a po drugie
@bropek: Ciekawe jaka była by spójność nato kiedy doszło by do realnego konfliktu zbrojnego nato-rosja. Myliłeś się w każdym aspekcie, bo uwierzyłeś w ruską propagandę o potężnej matuszki rasji. Każdy kto szczeka, jest słaby
@bropek: Można się tylko pośmiać z samych siebie, bo nasze wysrywy na tematy tak złożone są tylko gdybaniami, kiedy nie mamy specjalistycznej wiedzy. Nie odbieraj tego wpisu osobiście, zaśmiałem tylko.

P. S. To forum ze śmiesznymi obrazkami i papieżem, nie forum dyskusyjne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Adkos: Haha, ja nadal twierdzę, że nie było i nie byłoby spójności NATO, gdyby Rosja napadła na któreś z państw NATO xD Jak kiedyś do tego dojdzie, możecie mnie znowu po miesiącach/latach z tego punktować xD
@RaghNaarRoog: ja to widzę inaczej, każdy kraj miał inne podejście, Polska i kraje bałtyckie stały wyraźnie przeciwko rosji, Węgrzy głośno popierały putina, Niemcy szczególnie na początku cicho popierały putina (już zapomniałeś, jak nikt w Ukrainie nie chciał się z prezydentem Niemiec spotkać?), Turcja miała wszystko w d... i za darmo przyłączenia Szwecji i Finlandii nie zatwierdziła, współpracowała z ruskimi w sprawie okradania Ukraińców ze zboża. Ta zgodna współpraca to były ostre
@bropek:
Jak na współpracę w trybie pilnym między 30 krajami to nie jest nic dużego. Turcja zdecydowanie nie ma w dupie, to trzeci najbardziej aktywny gracz tam, tylko gra od dekady na dwa fronty. Ale choćby zablokowanie cieśnin to olbrzymia pomoc dla Ukrainy.
Doskonale wiem, co Niemcy. Ale Niemcy to dopiero piąty kraj militarnie w NATO, to nie UE że Niemcy są kluczowe.
@Adkos

Twój komentarz o rosyjskiej armi w warszawie po 2 dniach wiele wyjaśnił o twojej glup0cie


Napisałem "chyba" i przecież klęska po 5 dniach to był OFICJALNY wynik symulacji w ćwiczeniach przeprowadzonych przez polską armię przy założeniu że mielibyśmy sprzęt, którego do dzisiaj nie mamy xD

https://www.google.com/amp/s/wiadomosci.onet.pl/kraj/porazka-polskiej-armii-w-symulowanej-wojnie-cwiczenia-wykazaly-kleske-w-piec-dni/pmh647s.amp
@Kagernak

@bropek I jak po tym czasie ty to widzisz? Xd


XD XD głąbie
Okazało się, że jest inaczej. Ty posiadasz mózg czy tylko przetwarzasz informacje z dnia na dzień? Europa się demilitaryzowala od lat bo nikt nie chciał walczyć, wojna wydawała się abstrakcją, prawdopodobnie gdyby nie potężne błędy szkoleniowo organizacyjne, to mogłoby wyglądać tak jak pisał @bropek Rozumiem, że tym pytaniem chcesz podkreślić, że 8 miesięcy dokładnie wiedziałeś jaka dzisiaj będzie
@bropek:

nie uważam się za eksperta od niczego, co nie oznacza, że nie będę mieć swojego zdania i nie będę go prezentował. W ogóle jest to śmieszne - wchodzisz na forum DYSKUSYJNE i masz pretensje do kogoś, że pisze co uważa??

Nie, nie twierdzę że jest zakaz dyskusji. Twierdzę, że

miałem rację w 100%


Jest #!$%@? warte :) nie miałeś racji, postawiłeś X tez i musiałeś Y trafić. To nie jest
@Toniejawtedy

Gdzie napisałem, że nie masz prawa mówić swojego zdania albo że zabraniam ci dyskusji? Tak pytam, bo jeżeli nigdzie to cały swój wysryw napisałeś w oderwaniu od mojego wpisu. Słabo, nie?


Raczej cała twoja wypowiedź jest z dupy.
Nie miałem racji, bo coś uważałem i co prawda się okazało że tak jest, ale... szczęśliwym trafem xD ale jak coś było tezą błedną, to cały wykop polewka. Oj, hipokryzja level hard¯_(ツ)_/¯

Nazwałeś