Wpis z mikrobloga

Co tak dziś wysrało znaleziskami o #policja? Wcale nie widać, że to zorganizowana akcja. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@arti040: to źle, że ludzie przypominają jak skandalicznie zachowywała się ta formacja w ciągu ostatnich kilku lat? Zasługują z tego powodu na poparcie społeczeństwa? Oczywiście, że nie.
  • Odpowiedz
Wcale nie widać, że to zorganizowana akcja. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@arti040: to oczywiste, że to ruska propaganda, putin od lat wysyła agentów, żeby przebierali się za polskich policjantów, bili ludzi, łamali prawo i robili z siebie idiotów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@arti040: gdzie tu manipulacja skoro przywoływane są suche wiadomości? I 99% są sprzed ostatnich 2 lat.

Gdyby policja się nie s------a podczas covidowej histerii to dziś by tych znalezisk nie było.
  • Odpowiedz
@arti040: no tak, co w tym dziwnego? Szkoda tylko, że to do mainstreamu się to pewnie nie przebije.

Sam dodałem trochę info o ich działaniach, kiedy dostanę hajs od Putina czy kogo tam sobie wymyślicie za sponsorowanie mnie?
  • Odpowiedz
@arti040: 16 lat na wykopie i pierwszy raz tego doświadczasz? Już nie raz były podobne akcje przy różnych aferach, że była masa podobnych znalezisk.

Wystarczy, że ludzie podłapią i tak sie dzieje
  • Odpowiedz
Jestem ruskim trollem xD


@veranoo: przescrolluj tag #policja. Już się znalazło kilku, którzy na serio myślą, że za tym wszystkim stoją jakieś ruskie trolle. xD

To jest w sumie smutne w jakiej ci ludzie bańce się zamknęli. Każde jakieś odstępstwo od "normy" = ruskie trolle.
  • Odpowiedz
To jest w sumie smutne w jakiej ci ludzie bańce się zamknęli. Każde jakieś odstępstwo od "normy" = ruskie trolle.


@Krupier: Klasyka, ale taka strategia funkcjonariuszy pis-u, kto nie z nami ten ruski troll.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Krupier: Wysyp znalezisk dokładnie przed dniem protestu. No stary... ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@arti040: witamy panie bagieta xd

Od dawna było dużo artykułów i wpisów jak policja przez ostatnie 2-3 lata starcia w oczach ludzi, zaczynając od robienia za prywatną ochronę karakana, zamykanie Warszawy bo trzeba pod schodami posiedzieć, potem pandemia kiedy rozum odebrało wszystkim policjantom, każdy tylko wykonywał rozkaz, następnie protesty strajku kobiet
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bn1776: Ja się że wszystkim zgadzam. Chodzi mi tylko o to zasranie Wykopu wrzutkami o policji na dzień przed protestem.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@arti040: a czego się spodziewasz, policja sama mówiła że jak nie dostaną podwyżek to nie będą wystawiać mandatów tylko pouczenia. Są kundlami na pisowskiej smyczy, od lat afery, atakowanie demonstracji przeciwnych pisowi. I co oni oczekują że ktoś będzie ich wspierał?XD to tylko pokazuje że są jeszcze większymi debilami niż do tej pory wszyscy myśleli.
  • Odpowiedz