Wpis z mikrobloga

@Rossomak: no nie dogadamy, szczególnie, że nie potrafisz mi odpowiedzieć na proste pytanie ( ͡° ͜ʖ ͡°).

@maniek74:

wynikała z odreagowania wiekszosci indeksów w Europie, w 3 tyg odbiło prawie 20% a ty sie palujesz pod spadek 0,8


A to ciekawe, to powiedz mi misiu kolorowy, czy nie wynika to przypadkiem z tego, że putler00wska giełda jest po prostu tania? Przez 9 lat wigunia poszła na
@niezdiagnozowany: jesteśmy na poważnym tagu dla poważnych ludzi, którzy inwestują poważne pieniądze więc zakładam, że proste zdania tutaj już każdy zrozumie bez dodatkowego tłumaczenia. A jeżeli nadal nie rozumiesz prostego przekazu to chyba znak, że gdzieś w powstały luki w twojej edukacji i może najwyższy czas coś z tym zrobić? A najlepiej to się zdiagnozować ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Rossomak: a więc fakty, wchodzisz na mój post komentujesz go, ja Ci odpowiadam, a Ty piszesz 'ale to ty dzwonisz?' nadal nie rozumiem, dlaczego ma to mieć zastosowanie do mnie, bo w tej sytuacji pasuje bardziej do Ciebie, chyba że nie rozumiesz zastosowania tego mema.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Rossomak: jesteśmy na poważnym tagu dla poważnych ludzi

Na poważnym portalu ze śmiesznymi obrazkami, gdzie ludzie wstawiają żółtego papieża XD No cholernie poważny ten tag, jak cały wykop XD
@maniek74: Ty człowieku naprawdę nie rozumiesz, że ten indeks jest na totalnym zjezdzie od 15 lat i ten rajd (xD) wynika po prostu z tego ze wigunia zanotowała swoje historyczne minima. Nie ma żadnych fundamentow do tego, żeby ten śmieć rósł.