Wpis z mikrobloga

Chwile pomyślałem i chyba wiem czemu tak to dotknęło Senegalczyka.
Przed karnymi kibice udają małpy by zdekoncentrować gościa, a kiedy ten pudłuje to ci jeszcze z tekstem #!$%@? Bambusie. Na zacchodzie to Śląsk dostałby za to z automatu pare spotkań bez kibiców i walkower. Wiem ze można być sceptycznym ale takie zachowanie JEŚLI zostanie w pełni udowodnione to po prostu jest ultra brak kultury. Osobiście uważam ze sandencja nie przejdzie dalej, ale kibice powinni dostać kary. A to zecna innych meczach tez cisną po matkach itd... mam pytanie to jest mecz piłki nożnej czy burdel gdzie każdy bezkarnie sobie wyzywa kogo chce? To tylko pokazuje jaki brak kultury jest na stadionach ze są na takie odchyły przyzwolenia
#mecz
  • 6
To tylko pokazuje jaki brak kultury jest na stadionach ze są na takie odchyły przyzwolenia


@maciek-adamek: nigdy chyba na meczu nie byles, skoro takie zdziwienie wyrazasz. Tam sie nie chodzi pod krawatem i lepiej tez nie brac dzieci...
@maciek-adamek: że niby na żużlu tego nie ma? To sobie przypomnij sytuacje z Czugunowem i wyzywaniem go na kilku stadionach za to, że jest Rosjaninem i jeździ z polską licencją... Było buczenie, plucie, rzucanie kubkami czy okrzyki “ruska ku...“.