Wpis z mikrobloga

@kiedysniebyIembordo: i bardzo dobrze!!! Ludzie ponauczali nic nie robić i tylko żyć z najmu, do roboty uczciwej a nie takie pasożytnictwo, pozatym rząd powinen dowalić widełki za najem i za maksymalną cenę za metr przy zakupie skończyłaby się lichwa!!!
@Kiedysbedeczerwonka: a co lepiej jest pasożytować na biednych ludziach którzy uczciwie pracują??? O ile mamy kapitalizm, o tyle w kluczowych dla obywatela sprawach kontrolę powinno przejąć państwo dla dobra ogółu, czym to się różni od zwykłego lichwiarstwa?? Czy to nie jest sprawiedliwe podejście do sprawy? Oczywiście że jest!
@PoteznyAsbisnik: ty jedyne co masz to platyne na strzelcu-pisiorowym hahahah

@sols płacę więcej podatków niż Ci się wydaje, to że mam kilka mieszkań na wynajem to nie znaczy, że jestem pasożytem. Pasożytem to ja będę za 5 lat, kiedy bez kredytów będę sobie wynajmował mieszkania, ja mieszkał w domu. Nawet kataster 1-2% przy roi 6-7 (bo kupowałem tanio), będzie mi wisiał i powiewał haha
@Kiedysbedeczerwonka: a co lepiej jest pasożytować na biednych ludziach którzy uczciwie pracują??? O ile mamy kapitalizm, o tyle w kluczowych dla obywatela sprawach kontrolę powinno przejąć państwo dla dobra ogółu, czym to się różni od zwykłego lichwiarstwa?? Czy to nie jest sprawiedliwe podejście do sprawy? Oczywiście że jest!


@sols: A ja znam takie osoby co siedziały po pare lat w Niemczech/Anglii i ciężko pracowały na budowach, a teraz od paru