Wpis z mikrobloga

@DEJW88
Jeśli chcemy jako wykop cokolwiek zdziałać, to czas pomyśleć o kimś kto to poprowadzi, szanujmy się... Sraśko to jest antencjuszka i jedyne do czego ona będzie dążyła z tym tematem, to do podbicia sobie ruchu na twitterku. Też weźmy pod uwagę fakt, że żaden zasiegowiec nie bedzie się udzielać pod szyldem wykopu. Stasko se jaja porobi na twitterku a na końcu i tak zmieni temat gdy już się to nie będzie opłacało. To musi być jakaś poważna osoba, Stanowski nadawałby się, ale jest sprzedany a raczej kupiony przez szczura. Moment był idealny, gdy właśnie do stana miał przyjść szczur, wtedy byśmy mieli kontrole jakąkolwiek, teraz jest musztarda po obiedzie i zgniła stasko przy sterach, która temat tak zwalkuje, że będzie wyszydzana cała akcja.
#nitro #famemma
  • 29
@DEJW88 @majakstasko @willyfog: TikTok akurat jest zajebistą platformą do promowania materiału, obecnie to chyba najłatwiejsza aplikacja do wybicia się. Ale z tymi komentarzami to fakt, dużo osób tam broni Nitrusia, np. wtedy gdy latały te pierwsze shoty z Muranami i każdy pisał fejm bez Murańskich.

Trzeba by było zmobilizować się i pisać komentarze i serduszkować te rzetelne (od razu trzeba by było udostępniać tu link do TT), a kidosów wyjaśniać, teraz
@majakstasko: Nie trzeba dawać od razu najostrzejszych fragmentów, dodatkowo można ocenzurować z informacją że pełna wersja na kanale. Można też wyróżniać komentarze, które rzeczywiście są rzetelne i tak jak pisałem - gdy zaczną pojawiać się komentarze broniące Nitra od razu je wyjaśniać, zanim zleci się więcej jego piesków. Jeśli zobaczą, że nie tylko ludzie z wykopu zauważają jego toksyczność to może chociaż części zapali się jakaś lampeczka w mózgu.

I w
No i nie wrzucajmy w materiał żadnych wypowiedzi Muranów (chyba, że jest ku temu ważny powód, np. pokazanie hipokryzji), bo przez ich zły PR film nie zostanie odebrany poważnie.
@Polishsikalafo:
@ElementalX7: Chciał robić chyba, gdzieś coś mi mignęło i jeszcze jeden gość, ale nie wiem czy to zrobi czy nie, zrobiliśmy dc i chyba spróbujemy coś zdziałać.
@pevka: Ja absolutnie byłbym za tym, żeby właśnie poprzez wątek Muranów poruszyć temat jego hipokryzji. Nitro sam pierwszy zaatakował Murana, a gdy ten go zaatakował o jego antypolskie wypowiedzi to się spłakał :D A to człowiek, który przecież nie ma żadnych